
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
CACAO POWDER BIO
Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO
Kakaové boby jsou plody Theobroma cacao, malého stále zeleného stromu rostoucího v tropických klimatických podmínkách. Kakao je přirozeně bohaté na nutriční elementy a fytonutrienty. Po stránce antioxidantů jde o jednu z nejbohatších potravin vůbec - obsahuje jich obrovské množství (více než červené víno, borůvky, Acai bobule, granátová jablka a Goji bobule dohromady).
Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO
Kakaové boby jsou plody Theobroma cacao, malého stále zeleného stromu rostoucího v tropických klimatických podmínkách. Kakao je přirozeně bohaté na nutriční elementy a fytonutrienty. Po stránce antioxidantů jde o jednu z nejbohatších potravin vůbec - obsahuje jich obrovské množství (více než červené víno, borůvky, Acai bobule, granátová jablka a Goji bobule dohromady).
Balení: 200g
Dávkování: Vmíchejte 3 lžičky do 300 ml mléka, ovocných nebo zeleninových nápojů, džusů.
Dávkování: Vmíchejte 3 lžičky do 300 ml mléka, ovocných nebo zeleninových nápojů, džusů.
Upozornění: Skladujte na suchém místě. Sáček těsně uzavřete po každém použití. Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro veganskou stravu.
Výživové údaje:
| 100 g (% RHP*) | |
| Energetická hodnota | 1289 kJ / 308 kcal |
| Tuky | 11 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 6,5 g |
| Z toho mononenasycené mastné kyseliny | 3,7 g |
| Z toho polynenasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 11,9 g |
| Z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 31,1 g |
| Bílkoviny | 21 g |
| Sůl | 0,3 g |
| Další složky | |
| Draslík | 1500 mg (75 %) |
| Vápník | 150 mg (18,8 %) |
| Fosfor | 600 mg (85,7 %) |
| Hořčík | 525 mg (140 %) |
| Železo | 10,5 mg (75 %) |
| Zinek | 7 mg (70 %) |
| Theobromin | 2,4 g |
**RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
Složení: 100% kakaový prášek z bobů (Theobroma cacao) z Peru.
100% kakaový prášek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foractiv |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.216 kg |
| EAN: | 5400706613286 |
| BIO: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
