



| SEVERSKÁ KVALITA BEZ KOMPROMISU
Vychutnejte si bohatou chuť čokolády a zároveň zásobte své svaly 34 g bílkovin a 50 g sacharidů.Gainer je tvořený vysoce kvalitním syrovátkovým proteinovým koncentrátem s nulovým obsahem laktózy, maltodextrinem a dextrózou, a je navržený tak, aby podporoval maximální růst svalové hmoty a tréninkové výsledky. Perfektní stravitelnost! Žádné kompromisy z hlediska jedinečné chuti, čistoty a složení. Finská značka PULS NUTRITION patří ve všech ohledech k absolutní špičce sportovní a doplňkové výživy. |
| Severská kvalita | Syrovátkový proteinový koncentrát | Maltodextrin, dextróza | ||||||||
| Jedinečné chuťové parametry | Bez laktózy | Snížený obsah cukru | ||||||||
| 34 g proteinu a 50 g sacharidů / 1 porce | Přirozeně bohaté na důležité aminokyseliny BCAA a L-glutamin | Balení obsahuje 10 porcí | ||||||||
| Příchuť čokoláda | ||||||||||
| PULS NUTRITION - FUEL FOR THE PASSIONATE ONES O značce Inspirujeme naše zákazníky, aby v každodenním životě dělali ta nejlepší rozhodnutí. PULS vznikl ve Finsku z potřeby skloubit hektický a aktivní životní styl se zdravou a výživnou stravou. V PULS věříme, že sportovní výživa a nápoje nejsou určeny jen vrcholovým sportovcům. Pokud se používají správně, mohou fyzicky i psychicky prospět každému, kdo potřebuje v běžném dni trochu povzbuzení nebo energetický přísun. Naše poslání Naším posláním je dodávat životu energii prostřednictvím sportovní výživy. Nabízíme chutné a funkční produkty navržené tak, aby podpořily a pomohly naplno rozvinout váš potenciál. Naše hodnoty Kvalita je naší hlavní prioritou. Chuť - Naše produkty musí vždy skvěle chutnat. V tomto směru neděláme žádné kompromisy. Zdraví a benefity - Všechny naše produkty jsou zdravější volbou. Ne všechny jsou však bez obsahu cukru, bezlepkové či veganské — protože nejsme striktní a jsme ochotni ke kompromisu, pokud přináší přidanou hodnotu. Dostupnost - Naším cílem je, aby byly naše produkty snadno dostupné — ať už ve vašem místním obchodě, nebo pohodlně online. Dostupná cena - Za kvalitní produkty není nutné utrácet jmění. Chceme nabízet nejlepší poměr ceny a kvality na trhu, aniž bychom dělali kompromisy v oblasti kvality či bezpečnosti. |
| Výživové údaje: | ve 100 g* |
| Energetická hodnota | 1593 kJ/ 380 kcal |
| Tuky | 3,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,5 g |
| Sacharidy | 50,2 g |
| z toho cukry | 17,6 g |
| Bílkoviny | 34,4 g |
| Sůl | 0,6 g |
| Laktóza | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foractiv |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BIO: | Ne |
| Příchuť: | chocolate, vanilla |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
