MERIDA BIG.NINE 200 Dark Silver(Black)
Rám:TFS, Vidlice:Suntour (air), Řazení:Shimano 1x10

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Hliníkový hardtail 29“ doplněný 100mm vzduchovou vidlicí Suntour, pohon obstarává jednopřevodník a desetirychlostní kazeta Shimano pro široký rozsah převodů na jízdu v terénu. Bezpečné zastavení obstarávají hydraulické brzdy a kotouče Shimano. Vnitřní vedení kabelů dodává elegantní vzhled
| Rám: | BIG.NINE TFS IV1; MAT aluminum; 29 WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Páčka sedlovky: | |
| Vidlice: | Suntour XCR LOR; Air; 100 STR; Lockout; 46mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | Shimano LG500 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CUES U6000; 32 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středové složení: | |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000; GS |
| Kazeta: | Shimano LG300; 11-48 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Gripy: | MERIDA COMP EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 720 WHB; 10 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Velikost představce: | S-70 mm, M-80 mm, L-90 mm, XL-100 mm, XXL-110 mm |
| Hlavové složení: | MERIDA M2345 |
| Ložisko: | Plastic 10mm*1, 5mm*2 |
| Náboj přední: | Shimano QC300; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano QC300-HM; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC; 20 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U6000 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Duše: | Ultralite-29 |
| Plášť přední: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; wire |
| Plášť zadní: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Držák lahve: | |
| Blatník: | |
| Hmotnost: | 13,36 kg |
| příslušenství: |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIG.NINE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | L |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
