MERIDA BIG.NINE XT Black/X'Mas Red
Rám:Carbon, Vidlice:Rock Shox (air), Řazení:Shimano 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Lehký karbonový rám CF3 má prostor pro 2,4" pláště v kombinaci s progresivní geometrií a vzduchovou vidlicí RockShox SID se zdvihem 100 mm. Řazení i brzdy jsou zde kompletně ve specifikaci Shimano XT a 29“ kola spolu s plášti jsou připravena pro bezdušový provoz.
| Rám: | BIG.NINE CF3; MAT carbon; 29 WHS; 148x12 AST; BB92 BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Rock Shox Reba RL; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 51mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | Shimano SLX |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Shimano XT; 32 ATC |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano SLX; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 740 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Velikost představce | S-70 mm, M-80 mm, L-90 mm, XL-100 mm, XXL-110 mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.55E |
| Náboj přední: | Shimano SLX; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano SLX; 148x12 WHR, 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CC; 22.8 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT CC; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano XT; Multi Release |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; fold; 3C |
| Plášť zadní: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; fold; 3C |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 10,10 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevná 29" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Rám: | BIG.NINE CF3; MAT carbon; 29 WHS; 148x12 AST; BB92 BBR |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Vidlice: | Rock Shox Reba RL; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 51mm fork offset |
| Velikost: | M(17) |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano SLX; 10-51 ATC; 12 GER |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
