MERIDA eONE-FORTY 700 Silk Fog Green/Light Green
Motor: Shimano EP8, Baterie: 630Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eONE-FORTY LITE III; MAT aluminium; 133 STR; 27.5x2.8" max. WHS; 148x12 AST; intube |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | Rock Shox Deluxe Select+; platform |
| Vidlice: | FOX Rhythm 34 Float eMTB+; Air; 140 STR; Tapered; 51mm fork offset; 29x2.5" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano SLX; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano SLX; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 203 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM600; 203 mm |
| Řetěz: | KMC e12T EPT |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CRE80-12-B; 34 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT RDM8100 Shadow+ 12 |
| Kazeta: | Shimano M6100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | VP VPE-527 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT eTR; 780 WHB; 20 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTR II; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; Supernova mount |
| Hlavové složení: | MERIDA-8152 |
| Náboj přední: | Shimano SLX; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano SLX; 148x12 WHR, 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT TR; 29 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT CC; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR; 30.9 DSP; 0 SSB; S 100 SPT - M 125 SPT - L/XL 150 SPT - XXL 170 SPT |
| Řazení přední: | Shimano SL -MT500-IL |
| Řazení zadní: | Shimano DEORE M6100 12 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | MAXXIS REKON; 29x2.4"; fold; 3C EXO MaxxTerra |
| Plášť zadní: | MAXXIS REKON; 27.5x2.6"; fold; TR 3C EXO MaxxTerra |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | |
| Přední světlo: | LEZYNE E-BIKE POWER STVZO E115, reverse MERIDA Custom Mount |
| Zadní světlo: | USB REAR Light CG-214RG |
| Motor: | Shimano EP801 |
| Baterie: | Shimano E8036 630Wh / Shimano E8035 504Wh for S only |
| Displej: | Shimano SC-E7000 |
| Hmotnost: | 27,70 kg |
