MERIDA eSPEEDER 400 EQ Gunmetal Grey(Black)
Motor: MAHLE X35, Baterie: 250Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eSPEEDER LITE II; MAT aluminium; 700x45C / 700x42C (with fender) / 27,5x47C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XS,S,M,L,XL |
| Tlumič: | |
| Páčka sedlovky: | |
| Vidlice: | MERIDA Mission CX; carbon; max. 700x40C (with fender) WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT-200 / UR300; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT-200 / UR300; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT26; 180 mm |
| Řetěz: | Shimano LG500 |
| Blatník: | |
| Kliky: | MERIDA COMP TK; 42 ATC |
| Délka klik: | 165 mm-XS, 170 mm-S/M/L/XL |
| Středové složení: | EB2401 |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES 6000; GS |
| Kazeta: | Shimano LG300; 11-48 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Gripy: | MERIDA COMP EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 620 WHB; Flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT IR II; MAT aluminium; 31.8 DSH; 5 ASD |
| Délka předstace: | 80 mm- XS, 90 mm-S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA 8158 |
| Ložiško: | |
| Náboj přední: | VP CLK170F; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa: | |
| Ráfky: | MERIDA COMP SL; 17 IWR; 22 HRI; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U6000 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Duše: | Lite |
| Plášť přední: | Continental; Contact Urban; 700Cx40; wire |
| Plášť zadní: | Continental; Contact Urban; 700Cx40; wire |
| Zvonek: | Alloy |
| Držák lahve: | |
| Nosič: | MASSLOAD CL-645 |
| Blatník: | SW-FA-311-45FARE1 with SW503F1, fender stay SW-FV-513, 807B, alloy rail: SW809-01 |
| Stojánek: | Atranvelo ED-100-PC |
| Přední světlo: | LEZYNE E-BIKE POWER STVZO E115, reverse MERIDA Custom Mount |
| Zadní světlo: | LEZYNE E-BIKE SUPER BRIGHT STVZO |
| Integrovaný zámek rámu: | |
| Motor: | MAHLE X35+ Hub Engine; 40Nm |
| Kryt motoru: | |
| Baterie: | MAHLE B1-D; 250Wh |
| Držák baterie: | |
| Nabiječka baterie: | MAHLE CHARGER-C; 2A charging current |
| Zámek baterie: | |
| Senzor rychlosti: | MAHLE PAS Sensor |
| Tlačítka řazení | MAHLE One Remote-C CURVED |
| Hmotnost: | 14,04 kg |
| Elektrický kabel: | MAHLE Light Wire |
| kryt baterie: | PC-044 |
| Nabijecí adaptér: | SM-BTE80 |
| Tlačítko napájení: | CAP-045A, MERIDA Power Button |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fitness |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
