MERIDA SCULTURA 7000 Gunmetal Grey(Teal)
Rám:Carbon, Řazení:Sram Rival 2x12, Ráfky:Carbon

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SCULTURA CF3 V; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; Pressfit 86,5 |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | SCULTURA CF3 disc; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Brzdové páky: | Sram ED Rival eTap AXS |
| Brzdy přední: | Sram ED Rival eTap AXS; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Sram ED Rival eTap AXS; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Sram DB ROTOR CENTERLOCK PACELINE; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram DB ROTOR CENTERLOCK PACELINE; 160mm |
| Řetěz: | SRAM Rival 12s |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Sram Rival eTap AXS ; 48-35 ATC; Power Meter |
| Kliky: | 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S, 172.5 mm-M, 175 mm-L/XL |
| Přesmykač: | Sram Rival eTap AXS |
| Přehazovačka: | Sram Rival eTap AXS; SS |
| Kazeta: | CS XG 1250 D1; 10-36 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SL; MAT aluminium; 380mm(XXS) , 400mm (XS-S) , 420mm (M) , 440mm (L-XL) |
| Představec: | FSA SMR ACR; MAT aluminium; -6 ASD |
| Velikost představce | 90 mm-XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M, 120 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | FSA ACR |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | MERIDA TEAM SL45; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 19 IWR; 45 HRI; Centerlock; MAT carbon |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM SL; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon; S-Flex |
| Řazení přední: | Sram Rival eTAP AXS HRD |
| Řazení zadní: | Sram Rival eTAP AXS HRD |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 8,25 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SCULTURA |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Rám: | SCULTURA CF3 V; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; Pressfit 86,5 |
| Vidlice: | SCULTURA CF3 disc; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Velikost: | XS |
| Přehazovačka: | Sram Rival eTap AXS; SS |
| Kazeta: | CS XG 1250 D1; 10-36 ATC; 12 GER |
| Kliky: | 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S, 172.5 mm-M, 175 mm-L/XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
