MERIDA SCULTURA ENDURANCE 4000 Bronze(Black/Brown-Silver)
Rám:Carbon, Řazení:Shimano 2x11

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Brzdy přední: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | KMC X11 |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Shimano 105; 50-34 ATC |
| Kliky: | 165mm-XXS, 170 mm-XS/S, 172.5 mm-M, 175 mm-L/XL |
| Přesmykač: | Shimano 105 |
| Přehazovačka: | Shimano 105; GS |
| Kazeta: | Shimano CS-HG700; 11-34 ATC; 11 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SL; MAT aluminium; 380mm(XXS) ; 400mm (XS-S) ; 420mm (M); 440 (L-XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT CW; MAT aluminium; 31.8 DSH; -8 ASD |
| Velikost představce | 80 mm-XXS, 90 mm-XS, 100 mm-S/M, 110 mm-L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | MERIDA-8151 Semi integrated HS |
| Náboj přední: | VP CLK170F; 100x12 WHF; 28 SPH, Centerlock |
| Náboj zadní: | VP CLK270R; 142x12 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT SL; 17 IWR; 22 HRI; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA Expert CC; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano 105 disc |
| Řazení zadní: | Shimano 105 disc |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Detonator; 700x32C; fold |
| Plášť zadní: | Maxxis Detonator; 700x32C; fold |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 9,07 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Přehazovačka: | Shimano 105; GS |
| Kazeta: | Shimano CS-HG700; 11-34 ATC; 11 GER |
| Kliky: | 165mm-XXS, 170 mm-XS/S, 172.5 mm-M, 175 mm-L/XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
