MERIDA SCULTURA ENDURANCE 6000 Silk Dark Silver(Black)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám | SCULTURA ENDURANCE CF3; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikost | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Brzdy přední: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT64; 160mm |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano 105; FCR7100, 50-34 ATC |
| Délka klik | 165 mm-XXS, 170 mm-XS, 172.5 mm-S/M/L, 175 mm-XL |
| Přesmykač: | Shimano 105 Di2 |
| Přehazovačka: | Shimano 105 Di2 |
| Kazeta: | Shimano CS-R7101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SLII; MAT aluminium; 380mm (XXS-XS-S), 400mm (M-L), 420mm (XL) |
| Představec: | EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Délka představce | 90 mm-XXS/XS/S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL (SE-301 neck) |
| Náboj přední: | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TC500-HL; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Osa přední | MERIDA EXPERT TR |
| Osa zadní | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT SLII; 23 IWR; 25 HRI; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; 6% recycled and 23% nature material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano 105 disc Di2 |
| Řazení zadní: | Shimano 105 disc Di2 |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Plášť zadní: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| E-Shift parts-1 | CHARGING CABLE, EW-EC300 |
| E-Shift parts-2 | Battery BT-DN300 |
| E-Shift parts-3 | Shimano SW-ED300 x 2 |
| Hmotnost | 9,2kg |
| Ostatní | Disc cooler F/R, OLIVE & CONNECTER INSERT*2, Protective Sleeve, Seatpost adapter for DI2 battery , MERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.6 kg |
| EAN: | 2500613 |
| Rok: | 2025 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
