MERIDA SCULTURA ENDURANCE GR 5000 Silk Low Key Green(Bronze)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám | SCULTURA ENDURANCE CF3; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikost | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano GRX820 |
| Brzdy přední: | Shimano GRX820; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX820; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT64; 160mm |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano GRX820; 48-31 ATC |
| Délka klik | 165 mm-XXS, 170 mm-XS, 172.5 mm-S/M/L, 175 mm-XL |
| Přesmykač: | Shimano GRX820 |
| Přehazovačka: | Shimano GRX820 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG710; 11-36 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 380mm(XXS-XS) , 400mm (S-M) , 420mm (L-XL) |
| Představec: | EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Délka představce | 90 mm-XXS/XS/S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL (SE-301 neck) |
| Náboj přední: | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TC500-HL; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Osa přední | MERIDA EXPERT TR |
| Osa zadní | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CC; 22.8 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano GRX820; 2x |
| Řazení zadní: | Shimano GRX820 |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Continental Terra Speed ProTection; 700x35C; fold |
| Plášť zadní: | Continental Terra Speed ProTection; 700x35C; fold |
| Hmotnost: | 9,1 kg |
| E-Shift parts-2 | |
| E-Shift parts-3 | |
| E-Shift parts-4 | |
| Ostatní | Disc cooler F/R, OLIVE & CONNECTER INSERT*2, Protective Sleeve, , MERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rok: | 2025 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
