MERIDA SCULTURA ENDURANCE GR 8000 Silk Fall Green(Black)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | SRAM Force AXS |
| Brzdy přední: | SRAM Force AXS; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | SRAM Force AXS; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | SRAM DB ROTOR CENTERLOCK PACELINE; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | SRAM DB ROTOR CENTERLOCK PACELINE; 160mm |
| Řetěz: | SRAM CN FORCE D1 12S |
| Kliky: | SRAM Force AXS; 46-33 ATC |
| Délka klik: | 165mm-XXS, 170 mm-XS/S, 172.5 mm-M/L, 175 mm-XL |
| Středová osa: | Sram Pressfit Dub, Presfit 86.5 |
| Přesmykač: | SRAM Force AXS |
| Přehazovačka: | SRAM Force AXS |
| Kazeta: | SRAM CS XG 1270 D1; 10-36 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 380mm(XXS) , 400mm (XS-S) , 420mm (M-L) , 440mm (XL) |
| Představec: | FSA SMR ACR; MAT aluminium; -6 ASD |
| Velikost představce: | 90 mm-XXS/XS, 100 mm-S/M, 110 mm-L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | FSA ACR |
| Podložka: | FSA ACR |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Axle-F ( Přední osa: ) | MERIDA EXPERT TR |
| Axle-R ( zadní osa: ) | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA TEAM GR30; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 25 IWR; 30 HRI; Centerlock; MAT carbon |
| Sedlo: | SCRATCH M5 AGX; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM SL; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon; S-Flex |
| Řazení přední: | SRAM FORCE AXS |
| Řazení zadní: | SRAM FORCE AXS |
| Hmotnost: | 8,58 kg |
| Duše: | Ultralite 48 |
| Plášť přední: | Continental Terra Speed ProTection; 700x35C; fold |
| Plášť zadní: | Continental Terra Speed ProTection; 700x35C; fold |
| Zvonek: | Nuvo Alloy |
| Držák láhve: | BC156C-D |
| příslušenství | Disc cooler F/R SRAM LOCKRING / BARBS & OLIVES Protective Sleeve MERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.62 kg |
| EAN: | 2400423 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | L |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
