MERIDA SCULTURA ENDURANCE RIVAL EDITION Silk Grey(Blue)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
SCULTURA ENDURANCE RIVAL EDITION je osazena bezdrátovou sadou SRAM Rival eTap AXS a posouvá komfortně orientovaný silniční model na vyšší úroveň. Zbylé kabely jsou elegantně vedeny přes WIRE PORT hlavové složení, takže kokpit působí čistě a uspořádaně. Díky zvýšené průchodnosti pro pláště až do šířky 35 mm nabízí vyšší pohodlí i na hrubších cestách. Přidané úchyty pro doplňky pak dělají z tohoto testy a oceněními ověnčeného modelu ideální volbu i pro zimní trénink nebo každodenní dojíždění.
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3 II; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Sram ED Rival AXS E1 |
| Brzdy přední: | Sram ED Rival AXS E1 ; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Sram ED Rival AXS E1 ; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Sram Paceline RT-PLN-A2; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram Paceline RT-PLN-A2; 160mm |
| Řetěz: | Sram Rival E1 12s |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Sram Rival AXS; 48-35 ATC |
| Kliky / Délka | 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Sram Pressfit Dub; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Sram Rival AXS E1 |
| Přehazovačka: | Sram Rival AXS E1 |
| Kazeta: | Sram XG 1250 D1; 10-36 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 9,0kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SLII; MAT aluminium; 380mm (XXS-XS-S), 400mm (M-L), 420mm (XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Představec / Délka: | 90 mm-XXS/XS/S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL (SE-301 neck) |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT TR |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Vision Team 35 Clincher Disc Centerlock; 19 IWR; 35 HRI; MAT aluminium; Tubeless tape ready |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; 6% recycled and 23% nature material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Sram ED RIVAL AXS E1 |
| Řazení zadní: | Sram ED RIVAL AXS E1 |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Plášť zadní: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Ostatní: | Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light MountEP POWERPACK 2 BATTERYW/O Disc coolorSRAM LOCKRING / BARBS & OLIVESProtective SleeveMERIDA Multitool with saddlebox |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
