MERIDA SPEEDER 100 Silk Dark Silver(Black)
Rám:Lite, Vidlice:Carbon, Řazení:Shimano 3x8

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SPEEDER LITE III; MAT aluminium; 700x35C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XS-S-SM-ML-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | MERIDA SPEEDER CF2; Tapered; MAT carbon ; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano EF505 |
| Brzdy přední: | Shimano BR-MT200 |
| Brzdy zadní: | Shimano BR-MT200 |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC M700 |
| Chránič převodníku: | attached |
| Převodník | Shimano TY301; 48-38-28 ATC |
| Kliky: | 170 mm all sizes |
| Přesmykač: | Shimano TY710 |
| Přehazovačka: | Shimano Acera-X |
| Kazeta: | Sunrace CSM558; 11-32 ATC; 8 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA COMP TK; MAT aluminium; 600 WHB; Flat |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 6 ASD |
| Velikost představce | 80 mm-XS, 90 mm-S, 100 mm-SM/ML, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA M2331 Neck |
| Náboj přední: | Joytech D471SBT-SC-CL; 100x9 WHF; 28 SPH; centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TX505; 135x9 WHR; 32 SPH; centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP SL; 17 IWR; 22 HRI; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 5 SSB |
| Řazení přední: | Shimano ST-EF505 |
| Řazení zadní: | Shimano ST-EF505-8 EZ-fire |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Detonator; 700x32C; wire |
| Plášť zadní: | Maxxis Detonator; 700x32C; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Rám: | ONE-SIXTY CF4 III; 171 STR mullet / 162 STR 29"; MAT carbon; 29x2.5" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XShort-Short-Mid-Long-XLong |
| Tlumič: | Rock Shox Super Deluxe Select+; platform |
| Vidlice: | Rock Shox Zeb Select; Air; 170 STR; Tapered; 44mm fork offset; 29x2.6" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano SLX M7120; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano SLX M7120; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 203 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT64; 203 mm |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Chránič převodníku: | MERIDA EXPERT TR ISCG05 |
| Převodník | Race Face Turbine; 32 ATC |
| Kliky: | 170 mm-S up |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano SLX M7100 Shadow+; SGS |
| Kazeta: | Shimano SLX; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA TEAM TR; MAT aluminium; 780 WHB; XS/S 18 RHB; M/L/XL 30 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTRII; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD |
| Velikost představce | 40 mm all sizes |
| Hlavové složení: | MERIDA-8151 1-1/8"-1.5" cartridge bearing set |
| Náboj přední: | Shimano SLX; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano SLX; 148x12 WHR, 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT TR; 29 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included); rear 27.5" up to Size M / L & XL rear 29" |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM TR; 34.9 DSP; 0 SSB; all sizes 30-230 SPT |
| Řazení přední: | Shimano SL -MT500-IL |
| Řazení zadní: | Shimano XT; Multi Release |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Assegai; 29x2.5"; fold; TR EXO+ 3C MaxxGrip |
| Plášť zadní: | Maxxis DHR; 27.5x2.4" XS/S/M 29x2.4" L/XL; fold; TR DD 3C MaxxTerra |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 10,83 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fitness |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Rám: | SPEEDER LITE III; MAT aluminium; 700x35C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | MERIDA SPEEDER CF2; Tapered; MAT carbon ; 700x35C max. WHS |
| Přehazovačka: | Shimano Acera-X |
| Kazeta: | Sunrace CSM558; 11-32 ATC; 8 GER |
| Kliky: | 170 mm all sizes |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
