
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Náš vstupní model do řady SPEEDER, SPEEDER 100, přináší stejný kvalitní hliníkový rám a celokarbonovou vidlici jako jeho lépe vybavení sourozenci, ale kombinuje je s hodnotnou výbavou. Výkonné kotoučové brzdy zajišťují perfektní kontrolu rychlosti, zatímco široký rozsah převodů u řazení s dvojpřevodníkem usnadňuje stoupání a udržuje vysoké maximální rychlosti. Četné montážní body umožňují instalaci košíků na láhve, blatníků, stojanu i zadního nosiče.
| Rám: | SPEEDER LITE III; MAT aluminium; 700x35C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | MERIDA SPEEDER CF2; Tapered; MAT carbon ; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano MT200 |
| Brzdy přední: | Shimano MT200; 2 piston; hydraulic brake |
| Brzdy zadní: | Shimano MT200 / UR300 ; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 180mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | attached |
| Kliky: | Shimano Cues U4002; 40-26 ATC; CG; MAT Aluminium |
| Kliky / Délka | 170 mm-XXS/XS/S/M/L/XL |
| Středové složení | Shimano UN101 |
| Přesmykač: | Shimano CUES; FD-U4010-L |
| Přehazovačka: | Shimano Cues U3020; 9Speed SGS |
| Kazeta: | SunRace U98; 11-36 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Gripy: | MERIDA Comp CT |
| Řídítka: | MERIDA COMP TK; MAT aluminium; 600 WHB; Flat |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / Délka: | 80 mm-XXS/XS, 90 mm-S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA M2331 Neck |
| Náboj přední: | Shimano HB-QC300; 100x9 WHF; 32 SPH; centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-QC300-HM; 135x9 WHR; 32 SPH; centerlock |
| Přední osa: | QR |
| Zadní osa: | QR |
| Ráfky: | MERIDA COMP SL; 17 IWR; 22 HRI; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 22% recycled material; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; 30.9 DSP; 5 SSB; MAT aluminium |
| Řazení přední: | Shimano Cues U4000-L |
| Řazení zadní: | Shimano Cues U-4000-R |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Kenda Piedmond Tanwall, 700x35C |
| Plášť zadní: | Kenda Piedmond Tanwall, 700x35C |
| Hmotnost: | 11,1kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fitness |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | XL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
