MERIDA TIME WARP TRI LIMITED Metallic Black(Flash Bcp)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám | TIME-WARP TRI CF5 IV; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; Pressfit 86,5 |
| Velikost | XS-S-M-L |
| Vidlice: | TIME-WARP TRI CF5 IV disc; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano Dura Ace |
| Brzdy přední: | Shimano Dura Ace; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano Dura Ace; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano CL900; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano CL900; 140mm |
| Řetěz: | Shimano CN-M8100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano Ultegra; 52-36 ATC |
| Délka klik | 170 mm-XS, 172.5 mm-S/M, 175 mm-L |
| Přesmykač: | Shimano Ultegra Di2; FD-R8150 |
| Přehazovačka: | Shimano Ultegra Di2; RD-R8150 |
| Kazeta: | Shimano CS-R8101; 11-30 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA Metron TT; MAT carbon |
| Představec: | MERIDA Metron TT; MAT carbon; -17 ASD |
| Délka představce | |
| Hlavové složení: | Meida TIME WARP TT |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Osa přední | MERIDA EXPERT SL |
| Osa zadní | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Vision TC55; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 19 IWR; 55 HRI; Centerlock; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | Prologo ZERO TRI PAS TIROX |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM TT II; Aero shape; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano ST-R9180 |
| Řazení zadní: | Shimano ST-R9180 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| E-Shift parts-1 | CHARGING CABLE, EW-EC300 |
| E-Shift parts-2 | Battery BT-DN300 |
| E-Shift parts-3 | EWSD300*2 + EWSD300I*1 + EWJC130SM*2 + EWSD50*3 + EWJC200*2 |
| E-Shift parts-4 | EW-AD305 + SM-JC41 |
| Ostatní | Bar-End Switch SW-R9160, MERIDA TIME WARP TRI Bento box, OLIVE & CONNECTER INSERT*2, Plugs, |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Triatlon a časovka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Rok: | 2025 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | M |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
