



| SEVERSKÁ KVALITA BEZ KOMPROMISU
Doplňte protein a odměňte se! Big Protein – naše nejnovější a dosud největší proteinová tyčinka! Obsahuje skvělých 25 g vysoce kvalitních bílkovin, kolagenní peptidy, má nízký obsah cukru a lahodnou příchuť slaného karamelu. Tato tyčinka je navržena tak, aby podpořila svaly a regeneraci po tréninku. Skvěle poslouží také jako svačina, když vás přepadne pořádný hlad.
Žádné kompromisy z hlediska jedinečné chuti a složení. Finská značka PULS NUTRITION patří ve všech ohledech k absolutní špičce sportovní a doplňkové výživy.
|
| 25 g bílkovin (sójový protein, mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový koncentrát) | Hydrolyzované kolagenní peptidy | Po tréninku nebo jako svačina | ||||||||
| | ||||||||||
| Bez přidaného cukru | Bez lepku | Příchuť slaný karamel | ||||||||
| PULS NUTRITION - FUEL FOR THE PASSIONATE ONES O značce Inspirujeme naše zákazníky, aby v každodenním životě dělali ta nejlepší rozhodnutí. PULS vznikl ve Finsku z potřeby skloubit hektický a aktivní životní styl se zdravou a výživnou stravou. V PULS věříme, že sportovní výživa a nápoje nejsou určeny jen vrcholovým sportovcům. Pokud se používají správně, mohou fyzicky i psychicky prospět každému, kdo potřebuje v běžném dni trochu povzbuzení nebo energetický přísun. Naše poslání Naším posláním je dodávat životu energii prostřednictvím sportovní výživy. Nabízíme chutné a funkční produkty navržené tak, aby podpořily a pomohly naplno rozvinout váš potenciál. Naše hodnoty Kvalita je naší hlavní prioritou. Chuť - Naše produkty musí vždy skvěle chutnat. V tomto směru neděláme žádné kompromisy. Zdraví a benefity - Všechny naše produkty jsou zdravější volbou. Ne všechny jsou však bez obsahu cukru, bezlepkové či veganské — protože nejsme striktní a jsme ochotni ke kompromisu, pokud přináší přidanou hodnotu. Dostupnost - Naším cílem je, aby byly naše produkty snadno dostupné — ať už ve vašem místním obchodě, nebo pohodlně online. Dostupná cena - Za kvalitní produkty není nutné utrácet jmění. Chceme nabízet nejlepší poměr ceny a kvality na trhu, aniž bychom dělali kompromisy v oblasti kvality či bezpečnosti. |
| Výživovové údaje: | na 100 g |
| Energetická hodnota | 1667 kJ/ 398 kcal |
| Tuky | 16 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,9 g |
| Sacharidy | 38 g |
| z toho cukry | 3,3 g |
| z toho polyoly | 19 g |
| Vláknina | 4,1 g |
| Bílkoviny | 31 g |
| Sůl | 1,2 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Foractiv |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.085 kg |
| EAN: | 6430056595955 |
| BIO: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
