
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eONE-FORTY LITE III; MAT aluminium; 133 STR; 27.5x2.8" max. WHS; 148x12 AST; intube |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | SUNTOUR RS-EDGE-TR-LO-R8-M6; lockout |
| Vidlice: | Suntour XCR34 LOR DS; Air Boost; 140mm; Tapered; 51mm fork offset; 29x2.4" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano M42040; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano M4100; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT30; 203 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM300; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e10s |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CRE70-B; 34 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano Deore RDM5120 10 |
| Kazeta: | Shimano M4100; 11-46 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-537 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT eTR; 780 WHB; 20 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTR II; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; GoPro & Supernova mount |
| Hlavové složení: | MERIDA-8152 |
| Náboj přední: | Shimano MT400-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano MT400-B; 148x12 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP TR; 29 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA COMP TR; 30.9 DSP; 0 SSB; M 100 SPT - L/XL 125 SPT - XXL 150 SPT |
| Řazení přední: | Shimano SL -MT500-IL |
| Řazení zadní: | Shimano Deore M4100 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | MAXXIS REKON; 29x2.4"; wire; DUAL |
| Plášť zadní: | MAXXIS REKON; 27.5x2.6"; wire; EXO |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | |
| Přední světlo: | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo: | CG-404RG-BLK |
| Motor: | Shimano EP600 |
| Baterie: | Shimano E8036 630Wh / Shimano E8035 504Wh for S only |
| Displej: | Shimano SC-E5003A |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (140mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| EAN: | 2201203 |
| Pohon: | Shimano |
| Velikost: | M(41.5) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
