
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
BIG.NINE 60 je cenově dostupný horský hardtail vhodný do terénu i na běžné ježdění. Plynule jedoucí 29" kola a vidlice X-Fusion se zdvihem 120 mm zvládají nerovnosti. Lehký hliníkový rám s moderní geometrií zajišťuje zábavu i každodenní využití. Komponenty Shimano CUES 2x9 a hydraulické kotoučové brzdy jsou spolehlivé a odolné.
| Rám: | BIG.NINE TFS V; MAT aluminum; 29 WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | X-Fusion Migo 32 Air; 120 STR; lockout; max. 29x2,4" WHS |
| Brzdy přední: | Shimano MT200; hydraulic brake |
| Brzdy zadní: | Shimano MT200; hydraulic brake |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | 0 |
| Kliky: | Shimano Cues U4002; 36-22 ATC; MAT Aluminium |
| Kliky / délka | 170mm |
| Středové složení | Shimano UN101 LL123 |
| Přesmykač: | Shimano Cues U4000 |
| Přehazovačka: | Shimano Cues U3020; SGS |
| Kazeta: | SunRace U98 CS-U98 ; 11-36 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE 536 |
| Gripy: | MERIDA COMP TR |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 15 RHB; S: 720 WHB; M/L/: 740 WHB; XL/XXL: 760 WHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / délka | S: 50mm, M/L:60 mm, XL/XXL: 70 mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.55R/57SC/57B |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC II; 25 IWR; MAT aluminium; tubeless ready |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL |
| Sedlová objímka | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | Shimano Cues U4000-L |
| Řazení zadní: | Shimano Cues U4000 |
| Plášť přední: | Kenda Booster; 29x2.4" |
| Plášť zadní: | Kenda Booster; 29x2.4" |
Dodatočné parametre
| Kategória: | BIG.NINE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
