
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Toto zboží je zařazeno do Jedinečného výprodeje, který spočívá v tom, že inzerovaná cena zboží bude postupně klesat, dokud se nenajde zájemce, který si zboží objedná. Intervaly, ve kterých bude cena klesat, nejsou časově ohraničené a budou určené dle aktuální poptávky. Pro platné objednání rozhoduje rychlost. Počet kusů zboží je omezený. "Kdo dřív přijde, ten dříve mele". Po objednávce Vám nejprve zašleme potvrzení, že jsme objednávku obdrželi. Kupní smlouva však mezi námi vznikne teprve poté, co Vaši objednávku prověříme a potvrdíme (akceptujeme). Přejeme pevné nervy při "práci" s cenou zboží. Váš Merida team.
| Rám: | BIG.NINE CF3; MAT carbon; 29x2.25" max. WHS; 148x12 AST; BB92 BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Rock Shox SID SL Select; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 42mm fork offset; 29x2.8" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT-MT800; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT-MT800; 160mm |
| Řetěz: | Shimano XT |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Shimano XT; 32 ATC |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 740 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; -17 ASD |
| Velikost představce | S-70 mm, M-80 mm, L-90 mm, XL-100 mm, XXL-110 mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.55E |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | Reynolds TR 309/289 XC; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30/28 IWR; Centerlock; Shimano 12 Speed; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included); Lifetime warranty |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano XT; Multi Release |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; fold; 3C |
| Plášť zadní: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; fold; 3C |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 9,85, kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedinečný výprodej |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| EAN: | 2204389 |
| Rok: | 2023 |
| Rám: | BIG.NINE CF3; MAT carbon; 29x2.25" max. WHS; 148x12 AST; BB92 BBR |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Vidlice: | Rock Shox SID SL Select; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 42mm fork offset; 29x2.8" max. WHS |
| Velikost: | S(15) |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
