
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Vše, co potřebuješ na trail. BIG.SEVEN 200 má nový hliníkový rám TFS s jistou geometrií, agilní 27,5" kola a vzduchovou vidlici se zdvihem 120 mm. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano a 1x10 převodů CUES zvládnou každý kopec.
| Rám: | BIG.SEVEN TFS V; MAT aluminum; 29 WHS; 135x9 AST; BSA BBR; Smooth welding |
| Velikosti: | XXS-XS-S |
| Tlumič: | |
| Ovládací páka: | |
| Vidlice: | SR Suntour XCR32 Boost LOR; Air; 120 STR; 27.5x2.5" max. WHS; Lockout; 42mm fork offset |
| Brzdy přední: | Shimano MT200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano Cues UT400-1; 32 ATC; MAT Aluminium |
| Kliky / délka | 165mm for all sizes |
| Středové složení: | Shimano BB-UN101 LL123 |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000; GS |
| Kazeta: | Shimano LG300; 11-48 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Grip: | MERIDA COMP EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; XXS/XS: 700WHB; S 720 WHB; 10 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / délka | 50mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.55R/57SC/57B |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano QC300-HM; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC II; 25 IWR; MAT aluminium; tubeless ready |
| Páska do ráfku | |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlová objímka | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U6000 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Kenda Booster; 27.5"x2.4; wired |
| Plášť zadní: | Kenda Booster; 27.5"x2.4; wired |
Dodatočné parametre
| Kategória: | BIG.SEVEN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | XXS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
