
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Nemusíte utrácet mnoho, abyste získali spolehlivé a lehké hliníkové krosové kolo, které kombinuje každodenní praktičnost, víkendovou zábavu a pohodlí při jízdě. CROSSWAY 10 nabízí snadno ovladatelné kotoučové brzdy, široký rozsah 3x7 převodů pro rychlou jízdu i snadné stoupání. Odpružená vidlice přispívá k většímu komfortu a bezpečné jízdě.
| Rám: | CROSSWAY TFS IV; MAT aluminium; 700x50C max. WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | SR Suntour NEX DS; Coil; 63 STR; 700x50C max. WHS |
| Brzdy přední: | Shimano BR-M375; mechanical disc brake |
| Brzdy zadní: | Shimano BR-M375; mechanical disc brake |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | SunRace CNM 84 |
| Chránič převodníku: | 0 |
| Kliky: | Shimano TY301; 48-38-28 ATC; MAT Aluminium |
| Kliky / délka | 170 mm-XXS/SM, 175 mm-ML up |
| Středové složení | Shimano UN101 LL123 |
| Přesmykač: | Shimano FD-TY510-3 |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M310-7 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG210-7; 12-32 ATC; 7 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Gripy: | MERIDA EC |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT steel; 620 WHB; 30 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / délka | 90 mm all sizes |
| Hlavové složení: | MERIDA M2345 |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP TK; 17 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Cross Sport |
| Sedlová objímka | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | Shimano ST-EF500-L |
| Řazení zadní: | Shimano ST-EF500-7R |
| Plášť přední: | Kenda Ambra K1278; 700x45C; wire |
| Plášť zadní: | Kenda Ambra K1278; 700x45C; wire |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosová kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | W-M |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
