MERIDA CROSSWAY 20-D-LADY Silk Anthracite(Grey/Black)
Rám:SPEED, Vidlice:Suntour (coil), Řazení:Shimano 3x8

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Toto zboží je zařazeno do Jedinečného výprodeje, který spočívá v tom, že inzerovaná cena zboží bude postupně klesat, dokud se nenajde zájemce, který si zboží objedná. Intervaly, ve kterých bude cena klesat, nejsou časově ohraničené a budou určené dle aktuální poptávky. Pro platné objednání rozhoduje rychlost. Počet kusů zboží je omezený. "Kdo dřív přijde, ten dříve mele". Po objednávce Vám nejprve zašleme potvrzení, že jsme objednávku obdrželi. Kupní smlouva však mezi námi vznikne teprve poté, co Vaši objednávku prověříme a potvrdíme (akceptujeme). Přejeme pevné nervy při "práci" s cenou zboží. Váš Merida team.
| Rám: | CROSSWAY SPEED; MAT aluminium; 700C WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XS-S-SM-ML-L-XL-XXL / L:XS-S-M-L |
| Tlumič: | - |
| Vidlice: | Suntour NEX HLO; Coil; 63mm suspension travel; lockout |
| Brzdové páky: | - |
| Brzdy přední: | Shimano ST-EF505; BR-MT200 brake caliper |
| Brzdy zadní: | Shimano ST-EF505; BR-MT200 brake caliper |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | Sunrace M84 |
| Chránič převodníku: | - |
| Kliky: | Shimano TY301; 48-38-28 teeth |
| Přesmykač: | Shimano FD-TY710 |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M360 |
| Kazeta: | Sunrace CSM668; 11-32 teeth; 8 speed |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 660mm width; 25mm rise |
| Představec: | MERIDA TK; MAT aluminium; 25.4mm diameter; adjustable |
| Hlavové složení: | FSA TH888/NO.10 |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9mm width front hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9mm width rear hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA CC; 17mm inner width; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Cross Sport |
| Sedlovka: | MERIDA TK; 27.2mm diameter; 13mm setback; 40mm seatpost suspension travel |
| Řazení přední: | Shimano ST-EF505 |
| Řazení zadní: | Shimano ST-EF505 |
| Paprsky: | Black steel |
| Plášť přední: | MERIDA K1171; 700x40C; wire |
| Plášť zadní: | MERIDA K1171; 700x40C; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedinečný výprodej |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2021 |
| Rám: | CROSSWAY SPEED; MAT aluminium; 700C WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Vidlice: | Suntour NEX HLO; Coil; 63mm suspension travel; lockout |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M360 |
| Kazeta: | Sunrace CSM668; 11-32 teeth; 8 speed |
| Kliky: | Shimano TY301; 48-38-28 teeth |
| Hmotnost [kg]: | 13,88 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
