
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Síla dělat víc toho, na čem záleží. To nabízí eBIG.NINE 400. Více zábavy při jízdě v terénu díky výkonnému pohonu Shimano EP6, který vás vytáhne do kopců. Více času na kole díky baterii 630 Wh, která vás udrží v sedle na dlouhé vzdálenosti. Více kontroly díky vidlici SR Suntour, masivním plášťům a výkonným brzdám Shimano. Více všeho kromě zbytečné hmotnosti, díky kvalitnímu hliníkovému rámu s doživotní zárukou.
| Rám | eBIG.NINE LITE III; MAT aluminium; 29x2.35" without fender max./ 29"x2.25" with fender max. WHS; 148x12 AST; intube |
| Velikost | S-M-L-XL |
| Zadní tlumič | |
| Vidlice | SR Suntour XCM34-Boost LO-R DS; 100mm STR; Tapered; 44mm fork offset; 29x2.4" max WHS |
| Přední brzda | Shimano MT-200; 2 piston |
| Zadní brzda | Shimano MT-200; 2 piston |
| Přední brzdový kotouč | Shimano RT30; 180 mm |
| Zadní brzdový kotouč | Shimano RTEM300; 180 mm |
| Řetěz | Shimano LG500 |
| Převodník | Shimano CRE70-B; 34 ATC |
| Kliky / délka | Shimano FC-EM600; 165 mm for all sizes |
| Středové složení | included |
| přesmykač | |
| přehazovačka | Shimano CUES U6000 ; GS |
| kazeta | Shimano LG300; 11-48 ATC; 10 GER |
| Pedály | VP VPE-537 |
| Gripy | MERIDA COMP TK |
| Řídítka | MERIDA MERIDA EXPERT TR II; 760 WHB; 18 RHB |
| Představec | MERIDA EXPERT eTRII; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; GoPro & Supernova mount |
| Představec / délka | 50 mm all sizes |
| Hlavové složení | MERIDA-8157 |
| Přední náboj | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní náboj | Shimano TC500-HM-B; 148x12 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Přední osa | |
| Zadní osa | MERIDA COMP TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky | MERIDA COMP CC II; 25 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo | MERIDA COMP SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 34.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední | |
| Řazení zadní | Shimano CUES U6000-10 |
| Přední plášť | Maxxis Ikon; 29x2.2"; kevlar bead |
| Zadní plášť | Maxxis Ikon; 29x2.2"; kevlar bead |
| Košík na lahev | BOTTLE CAGE ADAPTER, BK-003 |
| Nosič | |
| Blatník | |
| Stojánek | CL-KA98, 29" |
| Přední světlo | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo | CG-404RG-BLK |
| Motor | Shimano EP6; 85Nm |
| Baterie | Shimano EN806; 630Wh |
| Displej | Shimano SC-EN500A |
| Ostatní 1 | Cord Band EW-CB300 |
| Ostatní 2 | |
| Ostatní 3 | MERIDA Multitool with saddlebox |
| Ostatní 5 | CAP-047 for the battery key hole |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevná |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | M |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
