MERIDA eBIG.TRAIL M#RIDA SPARKLING SILVER(YELLOW-RED LIGHTNING)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Když chcete zažít maximální zábavu na ?ow trailech, sáhněte po hardtailu eBIG.TRAILu, který nabízí reálnou alternativu k celoodpruženým kolům - a to všechno s výkonnou podporou elektropohonu! Tento robustní hliníkový elektro hardtail připravený téměř na cokoliv, je postavený na širokých pneumatikách B+ a je poháněný motorem Shimano STePS E8000 nebo novým modelom E7000 s 504Wh baterií, které vystřelí úroveň vaší zábavy až do stratosféry.
Kola650B+ (27.5" + pláště 2.8"): Jen málokterý koncept e-kol těží tolik výhod z nového formátu Plus: mírně vyšší hmotnost ani v nejmenším eBIG.TRAIL neomezuje a 2,8" široké pláště poskytují vynikající trakci a čistou zábavu z vysokých rychlostí na trailu.
Rám: eBIG.TRAIL
Velikosti: S M L XL
Vidlice: Rock Shox Revelation RC, Air, 130mm suspension travel, Tapered
Přesmykač: no
Přehazovačka: SRAM RD NX EAGLE Rear Derailleur
Řazení: no / SL GX EAGLE SINGLE CLICK TRIGGER
Brzdové páky: attached
Brzdy: Sram Code R
Kliky: SRAM X-SYNC EAGLE, 34 teeth
Chránič převodníku: Mr. Control CH-E8 mini
Řetěz: Sram NX EAGLE
Ráfky: Fulcrum E- Fire 500, 110x15mm width front hub, 148x12mm width
rear hub, 35mm inner width, 6 bolt
Kazeta: Sram NX 1230 Eagle, 11-50 teeth, 12 speed
Plášť přední: Maxxis Rekon, 27.5x2.8", fold, 3C EXO TR
Plášť zadní: Maxxis Rekon, 27.5x2.8", fold, 3C EXO TR
Paprsky: attached
Představec: MERIDA Expert eTR, 35mm diameter, 0° stem angle
Řídítka: MERIDA Expert eTR, 780mm width, 20mm rise
Hlavové složení: FSA NO.55EP neck, 2191017484
Sedlovka: MERIDA EXPERT TR, 30.9mm diameter, 0 SB, S: 100mm travel
seatpost - M/L/XL 125mm travel seatpost,
Sedlo: MERIDA Expert CC
Pedály: VP, VPE-537
Motor:: Shimano E8000, 70Nm
Baterie: Shimano E8010, 500Wh
Displej: Shimano SC-E8000
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevná |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2019 |
| Rám: | eBIG.TRAIL |
| Vidlice: | Rock Shox Revelation RC, Air, 130mm suspension travel, Tapered |
| Brzdy: | Sram Code R |
| Velikost: | XL(54) |
| Přehazovačka: | SRAM RD NX EAGLE Rear Derailleur |
| Průměr kola: | 27.5" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
