MERIDA eONE-EIGHTY FR 800 Halo Green(Grey)
Motor: Bosch, Baterie: 800Wh, Řazení: Sram

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Tahle jede až na maximum. Náš tvrdě narážející eONE-EIGHTY je ještě schopnější díky zadnímu coil tlumiči a komponentům, které upřednostňují odpružení a brzdný výkon před díly, jež se lámou nebo opotřebovávají. To znamená bezchybný výkon vidlice RockShox Zeb Ultimate a zadního tlumiče Vivid Coil Ultimate se 180 mm zdvihu, doplněný neúprosnou silou kotoučových brzd SRAM Maven Base. Přidejte obrovskou 800 Wh baterii napájející silný pohon Bosch CX a čekání na vlek je naprosto zbytečné.
| Rám | eONE-EIGHTY LITE; MAT Aluminum; 180 STR; 29” x 2,6” max. WHS; 148x12 AST; intube; |
| Velikost | XSHORT,SHORT,MID,LONG,XLONG |
| Zadní tlumič | Rock Shox Vivid Coil Ultimate; coil spring rates: XSHORT and SHORT: 300lbs - MID: 350 lbs - LONG: 400 lbs - XLONG: 450 lbs |
| Vidlice | Rockshox Zeb Ultimate eMTB; Air; 180 STR; Tapered; 44mm fork offset; 29x2.6" max WHS |
| Přední brzda | Sram Maven Base; 4 piston |
| Zadní brzda | Sram Maven Base; 4 piston |
| Přední brzdový kotouč | Sram CenterLine; 220mm |
| Zadní brzdový kotouč | Sram CenterLine; 200mm |
| Řetěz | Sram Eagle 70 Flattop Chain |
| Převodník | Sram Eagle Transmission E-MTB for Bosch; 36 ATC |
| Kliky / délka | Sram S1000 Eagle E-MTB Crank, 160mm all sizes |
| Středové složení | |
| přesmykač | |
| přehazovačka | Sram Eagle 70 Transmission |
| kazeta | Sram CS XS 1270 T-TYPE 10-52; 12 GER |
| Pedály | VP VP-532 |
| Gripy | MERIDA EXPERT TR |
| Řídítka | MERIDA EXPERT eTR; 780 WHB; |
| Představec | MERIDA EXPERT eTR II; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; Supernova mount |
| Představec / délka | 40 mm all sizes |
| Hlavové složení | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck w/ Blocklock |
| Přední náboj | Novatec SL-ELITE D041SB-B15; 110x15 WHF; 32 SPH; 6 bolt |
| Zadní náboj | Novatec SL-TEAM D462SB-S3S-B12-11S; 148x12 WHR; 32 SPH; 6 bolt |
| Přední osa | |
| Zadní osa | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky | Reynolds 309 Enduro Comp; 30 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape installed); front 29"; rear 27.5" |
| Sedlo | MERIDA COMP SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka | MERIDA TEAM TR II; 34.9 DSP; 0 SSB; SHORT, MID, LONG and XLONG 30-230 SPT; XSHORT 30-200 SPT |
| Páčka Tel.sedlovky | Sram Dropper Lever MMX |
| Řazení zadní | Sram Eagle 70 Transmission Shifter |
| Přední plášť | Maxxis Assegai; 29x2.5 "; fold; TR EXO+ 3C MaxxGrip |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHR II; 27.5x2.4 "; fold; 3C DD TR MaxxTerra |
| Košík na lahev | |
| Nosič | |
| Blatník | RF-001 mini fender |
| Stojánek | |
| Přední světlo | Lezyne Hekto StVZO E350+ Reverse; reverse MERIDA Custom Mount |
| Zadní světlo | USB REAR Light CG-214RG |
| Motor | Bosch Performance Line CX |
| Baterie | Bosch PowerTube 800 ; 800Wh |
| Displej | Bosch Purion 400 |
| Ostatní 1 | Bosch Logo Sticker Performance Line CX |
| Ostatní 2 | Bosch Drive Unit mounting BDU38 |
| Ostatní 3 | Magnet (Center Lock) |
| Ostatní 5 | MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (180mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | XLONG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
