MERIDA eONE-FORTY 400 SE Silk Dark Silver(Black)
Motor: Shimano EP6, Baterie: 630Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eONE-FORTY LITE III; MAT aluminium; 133 STR; 27.5x2.8" max. WHS; 148x12 AST; intube |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | SUNTOUR RS-EDGE-TR-LO-R8-M6; lockout |
| Páčka sedlovky: | |
| Vidlice: | Suntour XCR34 LOR DS; Air Boost; 140mm; Tapered; 51mm fork offset; 29x2.4" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano M42040; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano M4100; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT30; 203 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM300; 180 mm |
| Řetěz: | Shimano LG500 |
| Blatník: | |
| Kliky: | Shimano CRE70-B; 34 ATC |
| Délka klik: | Shimano FC-EM600; 165 mm for all sizes |
| Středové složení: | included |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000 ; GS |
| Kazeta: | Shimano LG300; 11-48 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-537 |
| Gripy: | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT eTR; 780 WHB; 20 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTR II; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; GoPro & Supernova mount |
| Délka předstace: | 40 mm all sizes |
| Hlavové složení: | MERIDA-8152 |
| Ložiško: | 2*10mm, 1*2.5mm |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TC500-HM-B; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Přední osa: | |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA COMP TR II; 28 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA COMP TR; 30.9 DSP; 0 SSB; M 100 SPT - L/XL 125 SPT - XXL 150 SPT |
| Řazení přední: | Shimano SL -MT500-IL |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U6000 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Duše: | Front Lite-29x2.2-2.5, Rear Lite-27.5x2.5-3.0 |
| Plášť přední: | MAXXIS REKON; 29x2.4"; wire; DUAL |
| Plášť zadní: | MAXXIS REKON; 27.5x2.6"; wire; EXO |
| Zvonek: | Alloy |
| Držák lahve: | |
| Nosič: | |
| Blatník: | C093-02F + C093-02R |
| Stojánek: | |
| Přední světlo: | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo: | CG-404RG-BLK |
| Integrovaný zámek rámu: | |
| Motor: | Shimano EP6; 85Nm |
| Kryt motoru: | SM-DC-EP801 |
| Baterie: | Shimano EN806; 630Wh Shimano EN805 504Wh for XS only |
| Držák baterie: | Shimano BM-EN801 |
| Nabiječka baterie: | Shimano EC-E6002; 2A charging current |
| Hmotnost? | 24,38 kg |
| Senzor rychlosti: | Shimano EW-SS301 |
| Tlačítka řazení | Shimano SW-EN600-L |
| Displej: | Shimano SC-EN600 |
| Elektrický kabel: | Shimano EW SD300; 1600mm |
| kryt baterie: | PC-049, battery cover |
| Nabijecí adaptér: | SM-BTE80 |
| Tlačítko napájení: | CAP-045, MERIDA Power Button |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
