MERIDA eONE-SIXTY 8000 Silk Evergreen(Black)
Motor: Shimano EP8, Baterie: 630Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eONE-SIXTY CFA II; MAT carbon; 150 STR; 27.5x2.8" max. WHS; 148x12 AST; intube; max. 630 Wh |
| Velikosti: | XS-S-M-L-XL |
| Tlumič: | FOX Float DPX2 Performance; platform |
| Vidlice: | Marzocchi Z1 Ebike+; Air; 160 STR; Tapered; 51mm fork offset; 29x2.6" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano SLX; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano SLX; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 203 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM600; 203 mm |
| Řetěz: | CNLG500 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CRE80-B; 34 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT RDM8130 Shadow+ 11 |
| Kazeta: | Shimano LG600; 11-50 ATC; 11 GER |
| Pedály: | VP VPE-527 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT eTR; 780 WHB; 20 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTR II; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; Supernova mount |
| Hlavové složení: | MERIDA-8152 |
| Náboj přední: | Shimano XT; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano XT; 148x12 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT TR; 29 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT CC; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR; 30.9 DSP; 0 SSB; XS 100 SPT - S 125 SPT - M 150 SPT - L/XL 170 SPT |
| Řazení přední: | Shimano SL -MT500-IL |
| Řazení zadní: | Shimano XT M8130 11 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Assegai; 29x2.5 "; fold; TR EXO+ 3C MaxxGrip |
| Plášť zadní: | Maxxis DHR II; 27.5x2.6 "; fold; 3C EXO+ TR |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | |
| Přední světlo: | LEZYNE E-BIKE POWER STVZO E115, reverse MERIDA Custom Mount |
| Zadní světlo: | USB REAR Light CG-214RG |
| Motor: | Shimano EP8 |
| Baterie: | Shimano E8036 630Wh / Shimano E8035 504Wh for XS only |
| Displej: | Shimano SC-E7000 |
| Hmotnost: | 27,49 kg |
