
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Testovací kolo, nájezd 8149km. Kolo nese velké známky opotřebení.
Brzdy odvzdušněné, destičky téměř nové, řetěz nový, kazeta zánovní, řetěz neskáče. Přední plášť OK, zadní opotřebený, ale ještě něco najede.
Jedná se o použité zboží, záruka na rám a komponenty 6 měsíců.
| Rám: | eOne-Twenty |
| Velikosti: | S;M;L;XL; |
| Hmotnost: | 21.95 |
| Tlumič: | Rock Shox Deluxe RT-A2 |
| Vidlice: | Rock Shox Revelation RC B SoloAir 130mm |
| Brzdové páky: | integrované |
| Brzda přední: | Shimano SLX hydraulická kotoučová brzda, 203mm kotouč |
| Brzda zadní: | Shimano SLX hydraulická kotoučová brzda, 203mm kotouč |
| Řetěz: | KMC X11e |
| Kliky s převodníky: | Shimano CRE80-B 34z, SM-CDE 80 vodítko řetězu |
| Baterie: | Shimano STePS BT-E8010 504Wh |
| Motor: | Shimano STePS DU-E8000 |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8000 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano SLX, 11s, 11-46z |
| Počet převodů: | 1x11 |
| Gripy: | Merida Expert EC |
| Řídítka: | Merida Expert II, šířka 780mm, převýšení 20 mm, priemer 35mm, úhel 6° |
| Představec: | Merida Expert SS, délka 55mm |
| Hlavové složení: | FSA No.55EP Neck |
| Náboj přední: | Novatec D791SB-B15 15x110mm Boost pevná osa |
| Náboj zadní: | Shimano Deore Centerlock 12x148mm Boost pevná osa |
| Pedály: | VP VPE 537 |
| Sada kol/ráfky: | Merida Expert TP |
| Sedlo: | Merida Sport 5 |
| Sedlová objímka: | Merida Expert |
| Sedlovka: | Merida Expert teleskopická 30.9mm |
| Řazení zadní: | Shimano SLX Rapidfire |
| Plášť přední: | Maxxis DHR 27.5+ 2.8" skládací |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon 27.5+ 2.8" skládací |
| Displej: | Shimano STePS SC-E8000 |
| Přední světlo: | - |
| Zadní světlo: | - |
| Stojan: | - |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrokola |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| EAN: | 8592655048084 |
| Rok: | 2018 |
| Barva: | GREY |
| Velikost: | L(49) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
