MERIDA eSILEX+ 600 Oak Bork(Bronze)




Objevujte cesty, po kterých se jen málokdo vydává, a sledujte stezku, kamkoli vás zavede. S asistencí nábojového motoru a baterií ukrytou v elegantním rámu je toto kolo připravené rozšířit vaše obzory.
Asistence nábojového motoru a terénní schopnosti gravel kola umožňují eSILEX 600+ volit si trať podle libosti. Jezděte na silnici i mimo ni díky širokým gravel plášťům na obratných 650b kolech s drop řidítky a jemné asistenci nejnovějšího nábojového motoru MAHLE ebikemotion X30 s baterií 237 Wh. Plynulý pohon SRAM Apex s jednopřevodníkem a širokým rozsahem převodů a hydraulické kotoučové brzdy zajišťují snadnou kontrolu, karbonová vidlice tlumí vibrace a množství úchytů je ideální pro bikepacking.
Pokud často hledáte terénní alternativu při svých vyjížďkách nebo jednoduše rádi objevujete neznámé cesty, pak je eSILEX ideálním elektrokolem právě pro vás. Nejnovější zadní nábojový motor MAHLE X30 s integrovanou baterií poskytuje plynulou a přirozenou podporu vždy, když ji potřebujete. Dojezd lze navíc prodloužit pomocí externí přídavné baterie MAHLE Range Extender 208 Wh. Podle vašich preferencí je eSILEX k dispozici v odolnější verzi 650b nebo rychlejší 700c variantě. Obě verze jsou vybaveny gravel/terénními plášti pro lepší přilnavost. Díky mnoha úchytům na rámu i vidlici lze eSILEX snadno přeměnit na dobrodružné kolo připravené na jakoukoli výpravu.
Specifikace
* Nejnovější nábojový motor MAHLE ebikemotion X30 s přirozenou asistencí
* Hliníkový rám s integrovanou baterií 237 Wh
* Elegantní silueta „běžného kola“ a nízká hmotnost
* Řazení a hydraulické brzdy SRAM Apex
* Gravel pláště Maxxis Rambler 650B × 47 mm.
* Mnoho úchytů na rámu a vidlici pro vyšší přepravní kapacitu
Detailní specifikace
| Rám | eSPEEDER LITE III; MAT aluminium; 700x45C / 700x42C (with fender) / 27,5x47C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Velikost | XS,S,M,L,XL |
| Zadní tlumič | |
| Vidlice | MERIDA SILEX CF2; carbon; max. 700x42C / 700x35C (with fender) / max. 50x650B WHS |
| Přední brzda | Sram Apex |
| Zadní brzda | Sram Apex |
| Přední brzdový kotouč | Sram Centerline; 160mm |
| Zadní brzdový kotouč | Sram Centerline; 160mm |
| Řetěz | Sram SX Eagle |
| Převodník | Sram Apex 1 Wide Crankset; 40 ATC |
| Kliky / délka | 170 mm-XS/S/SM/ML, 175 mm-L/XL |
| Středové složení | Sram DUB BSA 68 Road Wide |
| přesmykač | |
| přehazovačka | Sram Apex Eagle |
| kazeta | Sram PG-1210 Eagle; 11-50 ATC; 12 GER |
| Pedály | VP VPE-891 |
| Gripy | MERIDA ROAD EXPERT |
| Řídítka | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 400mm (XS-S) , 420mm (M) , 440mm (L/XL) |
| Představec | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Představec / délka | 80 mm all sizes |
| Hlavové složení | MERIDA 8158 |
| Přední náboj | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Zadní náboj | |
| Přední osa | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa | |
| Ráfky | MERIDA EXPERT CX; 19 IWR; 24 HRI; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo | MERIDA COMP SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka | MERIDA EXPERT CC; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední | |
| Řazení zadní | |
| Přední plášť | Maxxis Rambler; 650Bx47; ShieldWall / TLR |
| Zadní plášť | Maxxis Rambler; 650Bx47; ShieldWall / TLR |
| Košík na lahev | BOTTLE CAGE ADAPTER, BK-003 |
| Nosič | |
| Blatník | |
| Stojánek | |
| Přední světlo | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo | CG-404RG-BLK |
| Motor | Mahle X30 Drive Unit |
| Baterie | Mahle ix250Wh Battery Pack; 250Wh |
| Displej | |
| Ostatní 1 | Mahle Washer Nut |
| Ostatní 2 | Mahle LOCK NUT |
| Ostatní 3 | Mahle Plastic protector |
| Ostatní 5 | Mahle Magnet Locknut 12 Speed |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gravel |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
