MERIDA eSILEX+ 600 Silk Fog Green(Black)
Motor: MAHLE X35, Baterie: 250Wh

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | LITE II; MAT aluminium; 700x45C / 700x42C (with fender) / 27,5x47C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XS,S,M,L,XL |
| Tlumič: | |
| Páčka sedlovky: | |
| Vidlice: | MERIDA SILEX CF2; carbon; max. 700x42C / 700x35C (with fender) / max. 50x650B WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano GRX600; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX600; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT66; 160 mm |
| Řetěz: | KMC e11s |
| Blatník: | |
| Kliky: | Shimano GRX600; 40 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-XS/S/SM/ML, 175 mm-L/XL |
| Středové složení: | Shimano BSA |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano GRX812 |
| Kazeta: | Shimano M5100; 11-42 ATC; 11 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Gripy: | MERIDA ROAD EXPERT |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 400mm (XS/S), 420mm (M), 440mm (L/XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT IR II; MAT aluminium; 31.8 DSH; 5 ASD |
| Délka předstace: | 80 mm all sizes |
| Hlavové složení: | MERIDA 8158 |
| Ložiško: | |
| Náboj přední: | VP CLK170F; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa: | |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CX; 19 IWR; 24 HRI; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP CC; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | |
| Paprsky: | Black stainless |
| Duše: | Lite |
| Plášť přední: | RAMBLERl, 650Bx47; ShieldWall / TLR |
| Plášť zadní: | RAMBLERl, 650Bx47; ShieldWall / TLR |
| Zvonek: | Alloy |
| Držák lahve: | |
| Nosič: | |
| Blatník: | |
| Stojánek: | |
| Přední světlo: | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo: | CG-404RG-BLK |
| Integrovaný zámek rámu: | |
| Motor: | MAHLE X35+ Hub Engine; 40Nm |
| Kryt motoru: | |
| Baterie: | MAHLE B1-D; 250Wh |
| Držák baterie: | |
| Nabiječka baterie: | MAHLE CHARGER-C; 2A charging current |
| Zámek baterie: | |
| Senzor rychlosti: | MAHLE PAS Sensor |
| Tlačítka řazení | MAHLE One Remote-C CURVED |
| Displej: | |
| Elektrický kabel: | |
| kryt baterie: | PC-044 |
| Nabijecí adaptér: | |
| Hmotnost: | 14,04 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gravel |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Pohon: | Shimano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
