MERIDA eSPRESSO CITY 400 EQ Matt Anthracite(Black) M(48)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eSPRESSO CITY LITE II; MAT aluminium; 700C WHS; 135x9 AST; internal; max. 630 Wh |
| Velikosti: | XS(38)-S(43)-M(48)-L(53)-XL(58) |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Suntour NEX E25; Coil; 63 STR |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM300; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e9S |
| Chránič převodníku: | Sunnywheel SW-CG-173A |
| Kliky: | Shimano CRE61; 38 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M592 |
| Kazeta: | Shimano HG200; 11-36 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP; VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT TK; MAT aluminium; 640 WHB; 35 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT TK; MAT aluminium; 31.8 DSH; adjustable |
| Hlavové složení: | MERIDA-8252 (for the steerer 1-1/8"), No. 6: 30D |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP TK; 20 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT TK; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TK; 30.9 DSP; 15 SSB; 40 SST |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano Altus M3100 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Continental RIDE Cruiser; 622-50; wire; reflecting line |
| Plášť zadní: | Continental RIDE Cruiser; 622-50; wire; reflecting line |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | Atranvelo ED-100-PC |
| Přední světlo: | Herrmans H-BLACK MR4 E |
| Zadní světlo: | Spanninga Commuter GLOW XE |
| Motor: | Shimano E6100; 60Nm |
| Baterie: | Shimano E8035-L; 500Wh |
| Displej: | Shimano SC-E5000 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosová a městská |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| EAN: | 6110865272 |
| Rok: | 2021 |
| Pohon: | Shimano |
| Velikost: | M |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
