MERIDA eSPRESSO CITY EP8-EDITION EQ Matt Anthracite(Black)
Motor: Shimano EP8, Baterie: 630Wh

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eSPRESSO CITY LITE II; MAT aluminium; 700C WHS; 135x9 AST; internal; max. 630 Wh |
| Velikosti: | XS(38)-S(43)-M(48)-L(53)-XL(58) |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Suntour NCX LO; Air; 63 STR; Tapered |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano Deore T6000; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano Deore T6000; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT30; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM300; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e11S |
| Chránič převodníku: | Sunnywheel SW-CG-173A |
| Kliky: | Samox NWP203 ; 38 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano DEORE M5100 |
| Kazeta: | Shimano M5100; 11-51 ATC; 11 GER |
| Pedály: | VP; VPE-889P |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT TK; MAT aluminium; 640 WHB; 35 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT TK II; MAT aluminium; 31.8 DSH; adjustable |
| Hlavové složení: | ACROS Trekking Headset |
| Náboj přední: | Shimano Deore; 100x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano Deore; 135 QR WHR; 36 SPH; Centerlock, 173 |
| Ráfky: | MERIDA COMP TK; 20 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT TK; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TK; 30.9 DSP; 15 SSB; 40 SST |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano Deore M5100 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Continental CONTACT Cruiser; 622-50; wire; reflecting line |
| Plášť zadní: | Continental CONTACT Cruiser; 622-50; wire; reflecting line |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | Atranvelo ED-100-PC |
| Přední světlo: | LEZYNE EBIKE MINI STVZO E65 |
| Zadní světlo: | Spanninga Commuter GLOW XE |
| Motor: | Shimano EP8; 85Nm |
| Baterie: | Shimano E8036; 630Wh |
| Displej: | Shimano SC-E6100 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosová a městská |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2021 |
| Rám: | eSPRESSO CITY LITE II; MAT aluminium; 700C WHS; 135x9 AST; internal; max. 630 Wh |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Vidlice: | Suntour NCX LO; Air; 63 STR; Tapered |
| Pohon: | Shimano |
| Velikost: | S |
| Přehazovačka: | Shimano DEORE M5100 |
| Kazeta: | Shimano M5100; 11-51 ATC; 11 GER |
| Kliky: | Samox NWP203 ; 38 ATC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
