
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | MATTS J. 16 II; MAT aluminium; 16" WHS; 112x9/100x9 WHS; BMX BBR |
| Velikosti: | Uni |
| Vidlice: | MERIDA MATTS J. 16; MAT Alloy |
| Brzdy přední: | V-brake alloy short |
| Brzdy zadní: | V-brake alloy middle |
| Brzdový kotouč přední: | - |
| Brzdový kotouč zadní: | - |
| Řetěz: | KMC S1 single |
| Kliky: | RCF 2628; 28 ATC |
| Délka klik: | 90 mm |
| Středová osa: | FSA TH-7420ST, 68-113 |
| Přesmykač: | - |
| Přehazovačka: | - |
| Kazeta: | 16T, single. |
| Pedály: | VP-225 |
| Gripy: | Kraton short, 102mm, w/plug. |
| Řídítka: | MERIDA KID; MAT aluminium; 500 WHB; 120 RHB |
| Představec: | MERIDA KID; MAT aluminium; 31.8 DSH |
| Délka představce: | 50 mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.10 |
| Podložka: | Plastic 10mm*2 |
| Náboj přední: | Kid steel-Flange Nut |
| Náboj zadní: | Kid steel-Flange Nut-single |
| Ráfky: | MERIDA JR 16; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP JR |
| Sedlová objímka: | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 27.2 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | - |
| Hmotnost: | 7,61 kg |
| Paprsky: | Steel UCP |
| Duše: | A.V |
| Plášť přední: | Kid, 16x1.50"; wire |
| Plášť zadní: | Kid, 16x1.50"; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy kid |
| Stojánek: | kickstand adjustable alloy |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dětská kola 16'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
