MERIDA MATTS J.24 Dark Purple(Pale Pink/Teal)
Vidlice:Suntour (coil), Řazení:Shimano 1x8

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | MATTS J. 24+; MAT aluminium; 24" WHS; 135x9/100x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | Uni |
| Vidlice: | Suntour XCT-JR; Custom coil; 50mm suspension travel |
| Brzdy přední: | Tektro M275; two pistons. |
| Brzdy zadní: | Tektro M275; two pistons. |
| Brzdový kotouč přední: | Tektro; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Tektro; 140mm |
| Řetěz: | Sunrace M84 |
| Kliky: | MERIDA EXPERT JR; 28 teeth |
| Přesmykač: | 0 |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M310 |
| Kazeta: | Sunrace CSM558; 11-34 teeth; 8 speed; black. |
| Pedály: | Marwi SP-202 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT JR; MAT aluminium; 620mm width; 20mm rise |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8mm diameter; -5?stem angle |
| Hlavové složení: | VP Z104AE |
| Náboj přední: | Joytech D761DSE; 100x9mm width front hub; 24 spoke holes |
| Náboj zadní: | Joytech D762TSE; 135x9mm width rear hub; 24 spoke holes |
| Ráfky: | MERIDA JR 24+; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT JR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | 0 |
| Řazení zadní: | Altus |
| Paprsky: | Black steel |
| Plášť přední: | Kenda Small Block 8; 24x1.95"; fold |
| Plášť zadní: | Kenda Small Block 8; 24x1.95"; fold |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 12,3kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dětská kola 24'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Rám: | MATTS J. 24+; MAT aluminium; 24" WHS; 135x9/100x9 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | Suntour XCT-JR; Custom coil; 50mm suspension travel |
| Velikost: | UNI(11) |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M310 |
| Kazeta: | Sunrace CSM558; 11-34 teeth; 8 speed; black. |
| Kliky: | MERIDA EXPERT JR; 28 teeth |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
