MERIDA NINETY-SIX 7000 Cool Grey(Black/Blue)
Rám:Carbon, Vidlice:Fox (air),Tlumič:Fox, Řazení:Shimano 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | NINETY-SIX CF4 III; 100 STR; MAT carbon; 29x2.3" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL |
| Tlumič: | Fox Float Performance Elite; 2 Pos lever |
| Páčka sedlovky: | |
| Vidlice: | Fox 34 Float SC Performance Elite; Air; 120 STR; Tapered; 3 Pos lockout; 44mm fork offset; 29x2.4" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XT; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT M8110; 2 piston; flat mount |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT-MT800; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT-MT800; 160mm |
| Řetěz: | Shimano XT |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Race Face ERA; 32 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středové složení: | BB, BSA 73mm– O30mm, Ext. Seal |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 760 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Velikost představce: | 60 mm all sizes |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Ložisko: | 1*10mm, 1*5mm, 1*2.5mm |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Reynolds TR 309/289 XC; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30/28 IWR; Centerlock; Shimano 12 Speed; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included); Lifetime warranty |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR; 30.9 DSP; 0 SSB; S: 125 SPT - M 150 SPT - L/XL 170 SPT |
| Řazení přední: | JD-FL lever |
| Řazení zadní: | Shimano XT; Multi Release |
| Paprsky: | |
| Duše: | Ultralite-29 |
| Plášť přední: | Maxxis Minion DHR II; 29x2.3"; fold; TR EXO 3C MaxxTerra |
| Plášť zadní: | Maxxis Minion DHR II; 29x2.3"; fold; TR EXO 3C MaxxTerra |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Držák lahve: | |
| Blatník: | |
| Hmotnost: | 11,80 kg |
| příslušenství: | Trail Mount & Velcro strap MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (100mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Carbon |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
