MERIDA NINETY-SIX 7000 Met. Merida Green(Black)
Rám:Carbon, Vidlice:Fox(air), Tlumič:Fox, Řazení:Shimano 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | NINETY-SIX CF4 III; 100 STR; MAT carbon; 29x2.3" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL |
| Tlumič: | Fox DPS Performance Elite; remote lockout |
| Vidlice: | Fox 34 Float SC Performance Elite; Air; 120 STR; Tapered; Remote lockout; 44mm fork offset; 29x2.4" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XT; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT M8110; 2 piston; flat mount |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT-MT800; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT-MT800; 160mm |
| Řetěz: | Shimano XT |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Race Face Next R; 32 ATC |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 760 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA TEAM CC II; MAT aluminium; 31.8 DSH; -8 ASD |
| Velikost představce | 60 mm all sizes |
| Hlavové složení: | MERIDA-8151 1-1/8"-1.5" cartridge bearing set |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | Reynolds TR 309/289 XC; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30/28 IWR; Centerlock; Shimano 12 Speed; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included); Lifetime warranty |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR; 30.9 DSP; 0 SSB; S: 125 SPT - M 150 SPT - L/XL 170 SPT |
| Řazení přední: | non |
| Řazení zadní: | Shimano XT; Multi Release |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Minion DHR II; 29x2.3"; fold; TR EXO 3C MaxxTerra |
| Plášť zadní: | Maxxis Minion DHR II; 29x2.3"; fold; TR EXO 3C MaxxTerra |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 11,96 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (100mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Rám: | NINETY-SIX CF4 III; 100 STR; MAT carbon; 29x2.3" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | Fox 34 Float SC Performance Elite; Air; 120 STR; Tapered; Remote lockout; 44mm fork offset; 29x2.4" max. WHS |
| Tlumič: | Fox DPS Performance Elite; remote lockout |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
