MERIDA NINETY-SIX 9000 Silk Bronze Metal(Black)
Rám:Carbon, Vidlice:Fox(air),Tlumič:Fox, Řazení:Sram 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | NINETY-SIX CF4 III; 100 STR; MAT carbon; 29x2.3" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL |
| Tlumič: | Fox Float Factory; 2 Pos lever |
| Páčka sedlovky: | |
| Vidlice: | Fox 34 Float SC Factory; Air; 120 STR; Tapered; 3 Pos lockout; 44mm fork offset; 29x2.4" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Sram Level Silver Stealth; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Sram Level Silver Stealth; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Sram Centerline; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram Centerline; 160mm |
| Řetěz: | Sram GX Eagle Transmission; Flattop |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Sram GX Eagle; 32 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středové složení: | Sram BB DUB BSA 73 MTB WIDE |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram GX Eagle Transmission AXS; wireless; T-Type |
| Kazeta: | Sram GX Eagle Transmission; 10-52 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 760 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Velikost představce: | 60 mm all sizes |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Ložisko: | 1*10mm, 1*5mm, 1*2.5mm |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Reynolds TR 309/289 XC; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30/28 IWR; Centerlock; Sram XD; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included); Lifetime warranty |
| Sedlo: | SCRATCH M5 PAS TIROX; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | Rock Shox Reverb AXS; 30.9 DSP; 0 SSB; S:125 SPT - M 150 SPT - L/XL 170 SPT |
| Řazení přední: | Sram AXS POD Controller |
| Řazení zadní: | Sram AXS POD Controller |
| Paprsky: | |
| Duše: | Ultralite-29 |
| Plášť přední: | Maxxis Minion DHR II; 29x2.3"; fold; TR EXO 3C MaxxTerra |
| Plášť zadní: | Maxxis Minion DHR II; 29x2.3"; fold; TR EXO 3C MaxxTerra |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Držák lahve: | |
| Blatník: | |
| Hmotnost: | 11,99 kg |
| příslušenství: | Trail Mount & Velcro strap V-mount adapter MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (100mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
