MERIDA NINETY-SIX RC XT Dark Silver(Black/Silver)
Rám:Carbon, Vidlice:Fox (air),Tlumič:Fox, Řazení:Shimano 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Toto zboží je zařazeno do Jedinečného výprodeje, který spočívá v tom, že inzerovaná cena zboží bude postupně klesat, dokud se nenajde zájemce, který si zboží objedná. Intervaly, ve kterých bude cena klesat, nejsou časově ohraničené a budou určené dle aktuální poptávky. Pro platné objednání rozhoduje rychlost. Počet kusů zboží je omezený. "Kdo dřív přijde, ten dříve mele". Po objednávce Vám nejprve zašleme potvrzení, že jsme objednávku obdrželi. Kupní smlouva však mezi námi vznikne teprve poté, co Vaši objednávku prověříme a potvrdíme (akceptujeme). Přejeme pevné nervy při "práci" s cenou zboží. Váš Merida team.
| Rám: | NINETY-SIX RC CF4 III; 100 STR; MAT carbon; 29 WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL |
| Tlumič: | Fox Float DPS Performance Elite; remote lockout |
| Vidlice: | Fox 32 Float SC Performance; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 44mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT M8110; 2 piston; flat mount |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | Shimano SLX |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Shimano XT; 32 ATC |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 760 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA TEAM CC II; MAT aluminium; 31.8 DSH; -8 ASD |
| Velikost představce | S-60 mm, M/L/XL-70 mm |
| Hlavové složení: | MERIDA-8151 1-1/8"-1.5" cartridge bearing set |
| Náboj přední: | Shimano SLX; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano SLX; 148x12 WHR, 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CC; 22.8 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT CC; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR LIGHT; 30.9 DSP; 0 SSB; S/M/L/XL: 100 SPT |
| Řazení přední: | non |
| Řazení zadní: | Shimano XT; Multi Release |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon Race; 29x2.25"; fold; TR EXO 120 TPI |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.25"; fold; TR EXO 120 TPI |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 11,75 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jedinečný výprodej |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Rám: | NINETY-SIX RC CF4 III; 100 STR; MAT carbon; 29 WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | Fox 32 Float SC Performance; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 44mm fork offset |
| Tlumič: | Fox Float DPS Performance Elite; remote lockout |
| Velikost: | L |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
