MERIDA ONE-SIXTY 6000 Wild Honey(Wild Berry)




Enduro kolo roku 2023 podle Bikeradaru. Náš odvážný lehký karbonový enduro rám nabízí výkon bez vysoké ceny. Je to závodně připravený stroj, který zvládne jakýkoli horský trail nebo bikepark s lehkostí.
Vítěz Enduro kola roku 2023 podle Bikeradaru, ONE-SIXTY 6000 spojuje odvážnou geometrii našeho osvědčeného celokarbonového rámu s komponenty, které odvádějí práci bez okázalosti. Vidlice RockShox Zeb a tlumič Vivid spolu s odpružením FAST kinematics poskytují jízdu, která po kamenech letí tak rychle, že tě to ohromí, zatímco osvědčené řazení Shimano a brzdy SRAM zajišťují kontrolu v jakékoli situaci.
Evoluce nebo revoluce? Co takhle obojí? ONE-SIXTY je radikální a oceňovaný design, který posouvá naši enduro platformu na novou úroveň. A je to dobře, protože jakmile se tam dostane, je připraven pokořit i ty nejdelší a nejnáročnější sjezdy. Náš osvědčený systém odpružení využívá flexstay konstrukci s nastavitelným vahadlem, takže ať už zvolíš plná 29" kola (162 mm zdvihu) nebo kombinaci 29/27,5" (171 mm zdvihu), geometrie zůstává zachována. Strmější 79° úhel sedlové trubky umožňuje snadné stoupání a položený 64° hlavový úhel spolu s vidlicí se 170 mm zdvihu si poradí s chaosem sjezdových trailů. Díky systému AGILOMETER si můžeš vybrat delší či kratší rám nezávisle na výšce jezdce, přičemž s rostoucí velikostí rámu je odpružení progresivnější – vždy s teleskopickými sedlovkami s velkým zdvihem. Vnitřní vedení kabeláže WIRE PORT a spolehlivé šroubované středové složení doplňuje celý balíček, zatímco karbonové rámy přidávají integrovaný úložný prostor na nářadí a magnetické košíky FidLock.
Specifikace
* Karbonový rám s odpružením FAST kinematics a odvážnou enduro geometrií
* Kola 29" nebo kombinovaná 29/27,5" s možností AGILOMETER sizing
* Vidlice RockShox ZEB a tlumič Vivid, osvědčené řazení Shimano a výkonné brzdy SRAM DB8
* Extra odolné pláště Continental Kryptotal F + R, ráfky Reynolds
* Teleskopická sedlovka s nastavitelným zdvihem 230 mm
* Integrované úložiště nářadí a košík FidLock
Detailní specifikace
| Rám: | ONE-SIXTY CF4 III; 171 STR mullet / 162 STR 29"; MAT carbon; 29x2.5" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XShort-Short-Mid-Long-XLong |
| Tlumič: | Rock Shox Vivid Select; platform |
| Ovládací páka: | |
| Vidlice: | Rock Shox Zeb Select; Air; 170 STR; Tapered; 44mm fork offset; 29x2.6" max. WHS |
| Brzdy přední: | Sram DB8 stealth; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Sram DB8 stealth; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Sram CenterLine; 200mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram CenterLine; 200mm |
| Řetěz: | Sram Eagle 70 Transmission; Flattop |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Sram Eagle 70 Transmission; 32 ATC; 1 guard |
| Kliky / délka | 165 mm for all sizes |
| Středové složení: | Sram DUB BSA 73 MTB Wide |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram Eagle 70 Transmission; T-Type |
| Kazeta: | Sram XS-1270 Eagle Transmission; 11-52 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip: | MERIDA COMP TR |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT TR II; MAT aluminium; 780 WHB; 30 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTRII; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD |
| Představec / délka | 40 mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TC600-HM-B; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Reynolds 309 Enduro Comp; 30 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape installed); rear 27.5" up to Size M / L & XL rear full 29" |
| Páska do ráfku | Stans 30mm tubeless tape installed |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR III; 34.9 DSP; 0 SSB; 25mm travel adjustability; XSHORT: 170mm, SHORT/MID: 200mm, LONG/XLONG: 230mm |
| Řazení přední: | Sram dropper lever MMX |
| Řazení zadní: | Sram Eagle 70 Transmission MMX |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless w/black nipples |
| Plášť přední: | Continental Kryptotal-F; 29x2.4"; fold; TR; Enduro casing; Soft compund |
| Plášť zadní: | Continental Kryptotal-R; 27.5x2.4" XS/S/M 29x2.4" L/XL; fold; Enduro casing, soft compound |
| Košík na láhev: | Fidlock Integrated Base & MERIDA Bottle |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (160mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XLONG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
