MERIDA SCULTURA 300 Metallic Black(Silver)
Rám:Lite, Řazení:Shimano 2x10

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SCULTURA DISC LITE; MAT aluminium; 700x28C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; Pressfit BBR |
| Velikosti: | 3S-XXS-XS-S-SM-ML-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA CF2 disc; 700x28C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano Tiagra |
| Brzdy přední: | Shimano Tiagra; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano Tiagra; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC X10 |
| Kliky: | Shimano Tiagra; 50-34 ATC |
| Délka klik: | 165 mm-XXS, 170 mm-XS/S, 172.5 mm-SM/ML, 175 mm-L/XL |
| Středová osa: | Shimano BB-RS500 BSA |
| Přesmykač: | Shimano Tiagra |
| Přehazovačka: | Shimano Tiagra; GS |
| Kazeta: | Shimano CS-HG500; 12-28 ATC; 10 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA ROAD Comp |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SLII; MAT aluminium; 380mm(XXS) , 400mm (XS) , 420mm (S-M-L) , 440mm (XL) |
| Představec: | MERIDA COMP CC; 31.8 DSH; MAT aluminium; -7 ASD |
| Velikost představce: | 80 mm-XXS/XS, 90 mm-S, 100 mm-SM/ML, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA M2339 Neck |
| Podložka: | attached |
| Náboj přední: | JY D981SB; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | JY D872SB; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Axle-F ( Přední osa: ) | MERIDA EXPERT TR |
| Axle-R ( zadní osa: ) | MERIDA COMP SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT SL; 17 IWR; 22 HRI; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 27.2 DSP; 5 SSB |
| Řazení přední: | Shimano Tiaga disc |
| Řazení zadní: | Shimano Tiaga disc |
| Paprsky: | Black stainless |
| Duše: | attached |
| Plášť přední: | Maxxis Pursuer; 700x25C; fold |
| Plášť zadní: | Maxxis Pursuer; 700x25C; fold |
| Zvonek: | Nuvo Alloy |
| Držák láhve: | |
| Hmotnost: | 8,83 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
