MERIDA SCULTURA ENDURANCE 4000 Matt Evergreen(Slv-Green)
Rám:Carbon, Řazení:Shimano 2x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Brzdy přední: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100-12 |
| Kliky: | Shimano 105; FCR7100, 50-34 ATC |
| Délka klik: | 165 mm-XXS, 170 mm-XS/S, 172.5 mm-M/L, 175 mm-XL |
| Středová osa: | SM-BB71-41B, Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano 105 |
| Přehazovačka: | Shimano 105; GS |
| Kazeta: | Shimano CS-R7101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SLII; MAT aluminium; 380mm(XXS) , 400mm (XS-S) , 420mm (M-L) , 440mm (XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT CW; MAT aluminium; 31.8 DSH; -7 ASD |
| Velikost představce: | 80 mm-XXS, 90 mm-XS, 100 mm-S/M, 110 mm-L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | MERIDA-8151 Semi integrated HS |
| Podložka: | MERIDA-1321/1322 |
| Náboj přední: | JY D981SB; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | JY D872SB; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Axle-F ( Přední osa: ) | MERIDA EXPERT TR |
| Axle-R ( zadní osa: ) | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT SLII; 23 IWR; 25 HRI; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano 105 disc |
| Řazení zadní: | Shimano 105 disc |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Duše: | Lite 48 |
| Plášť přední: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Plášť zadní: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Zvonek: | Nuvo Alloy |
| Hmotnost: | 8,84 |
| příslušenství | Disc cooler F/R Protective Sleeve MERIDA Multitool with saddlebox |
->
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XXS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
