MERIDA SCULTURA ENDURANCE 4000 Starfield Purple(Silver)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
SCULTURA ENDURANCE 4000 rozhodně není běžné začátečnické karbonové kolo. Nabízí stejný testovaný a oceněný rám CF3 jako jeho „větší sourozenci“ a je vybaveno nejnovější 12rychlostní sadou Shimano 105, která zajišťuje přesné řazení a spolehlivé brzdění. Osvědčený systém vedení kabelů WIRE PORT udržuje kokpit čistý a přispívá k elegantnímu vzhledu kola.
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3 II; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Brzdy přední: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano 105 R7100; 50-34 ATC |
| Kliky / Délka | 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Shimano SM-BB71-41B; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano 105 |
| Přehazovačka: | Shimano 105; GS |
| Kazeta: | Shimano 105 R7101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 9,4kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SLII; MAT aluminium; 380mm (XXS-XS-S), 400mm (M-L), 420mm (XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Představec / Délka: | 90 mm-XXS/XS/S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL (SE-301 neck) |
| Náboj přední: | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TC500-HL; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT TR |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT SL III; 23 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano 105 disc |
| Řazení zadní: | Shimano 105 disc |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Plášť zadní: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Ostatní: | Disc cooler F/ROLIVE & CONNECTER INSERT*2Protective SleeveMERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | S |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
