
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Zajímá vás, co je za horizontem? SILEX 7000 je ideální způsob, jak to zjistit. Náš vysoce schopný karbonový rám a vidlice kombinují mechanickou 12rychlostní sadu Shimano GRX a spolehlivá kola Shimano WH-RX180 pro výkonný a zároveň cenově dostupný gravel. Díky řadě testovacích vítězství, ocenění a uznání od médií si SILEX 7000 získal přízeň gravel nadšenců, bikepackerů i mezinárodního cyklistického tisku – ideální stroj pro objevování neznámých cest a užívání si každé jízdy.
| Rám: | SILEX CF2 II; MAT carbon; 700x45C max.WHS; 100x12/142x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | MERIDA SILEX II CF2; Tapered; MAT carbon; 700x47C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano GRX820 |
| Brzdy přední: | Shimano GRX820; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX820; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT64; 180mm |
| Řetěz: | Shimano M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano GRX820; 42 ATC |
| Kliky / Délka | 170 mm-XXS/XS/S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Shimano SM-BBR60 |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano GRX822 |
| Kazeta: | Shimano M7100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 9,8kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 400mm (XXS-XS-S) , 420mm (M) , 440mm (L-XL) |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Představec / Délka: | 80 mm all sizes |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck w/diecast splitring |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT TR |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Shimano WH-RX180-700C; CL; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 25 IWR; 25 HRI; Centerlock; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; 6% recycled and 23% nature material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano GRX820 |
| Řazení zadní: | Shimano GRX820 |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Rambler; 700x45C; fold; TR; EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rambler; 700x45C; fold; TR; EXO |
| Ostatní: | Fidlock Integrated Base & MERIDA BottleGarmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light MountDisc cooler F/ROLIVE & CONNECTER INSERT*2Protective SleeveMERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gravel |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
