MERIDA SILEX 7000 Silk Sparkling Gold(Black)
Rám:Carbon, Řazení:Shimano 2x11

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SILEX CF2; MAT carbon; 700x38C / 650Bx45C max. WHS; 100x12/142x12 AST; BB386 BBR |
| Velikosti: | XS-S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | MERIDA SILEX CF2; Tapered; MAT carbon; 700x38C / 650Bx45C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano GRX810 |
| Brzdy přední: | Shimano GRX810; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX810; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT64; 160mm |
| Řetěz: | KMC X11 |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Shimano GRX810; 48-31 ATC |
| Kliky: | 170 mm-XS/S, 172,5 mm-M, 175 mm-L/XL |
| Přesmykač: | Shimano GRX810 |
| Přehazovačka: | Shimano GRX810 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG700; 11-34 ATC; 11 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GR; MAT aluminium |
| Představec: | MERIDA EXPERT CW; MAT aluminium; 31.8 DSH; -8 ASD |
| Velikost představce | 80 mm all sizes |
| Hlavové složení: | SILEX Neck |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | Fulrcum Rapid Red 900; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 23 IWR; 24 HRI; Centerlock; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | Shimano GRX810 |
| Řazení zadní: | Shimano GRX810 |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Rambler; 700x38C; fold; TR; EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rambler; 700x38C; fold; TR; EXO |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gravel |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Rám: | SILEX CF2; MAT carbon; 700x38C / 650Bx45C max. WHS; 100x12/142x12 AST; BB386 BBR |
| Vidlice: | MERIDA SILEX CF2; Tapered; MAT carbon; 700x38C / 650Bx45C max. WHS |
| Přehazovačka: | Shimano GRX810 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG700; 11-34 ATC; 11 GER |
| Kliky: | 170 mm-XS/S, 172,5 mm-M, 175 mm-L/XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
