MERIDA SPEEDER 900 Matt Burgundy Red(Silver-Red)
Rám:Lite, Řazení:Sram 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SPEEDER LITE III; MAT aluminium; 700x35C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | MERIDA SPEEDER CF2; Tapered; MAT carbon ; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano MT201 |
| Brzdy přední: | Shimano MT201; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT201 / UR300 ; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 180mm |
| Řetěz: | Sram Apex |
| Kliky: | Sram Apex 1 Wide; 42 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-XXS/XS, 172,5 mm-S/M, 175 mm-L/XL |
| Středová osa: | Sram DUB BSA Road Wide |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram Apex XPLR AXS |
| Kazeta: | Sram PG1231 XPLR; 11-44 ATC; 12 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Gripy: | MERIDA Expert EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 600 WHB; Flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Velikost představce: | 80 mm-XXS/XS, 90 mm-S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA M2331 Neck |
| Podložka: | attached |
| Náboj přední: | Joytech D471SBT-SC-CL; 100x9 WHF; 28 SPH; centerlock |
| Náboj zadní: | Joytech D472TSBT-SC-CL; 135x9 WHR; 28 SPH; centerlock |
| Axle-F ( Přední osa: ) | Rychloupinák |
| Axle-R ( zadní osa: ) | Rychloupinák |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT SL; 17 IWR; 22 HRI; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT carbon; 30,9 DSP; 15 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Sram GX AXS Controller |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Duše: | Ultralite 48 |
| Plášť přední: | Maxxis Detonator; 700x32C; fold |
| Plášť zadní: | Maxxis Detonator; 700x32C; fold |
| Zvonek: | Nuvo Alloy |
| Hmotnost: | 9,56 kg |
| příslušenství | MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fitness |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
