BIG.NINE 7000 ( rám BIG.NINE TR 8000 Cool Grey) M(17) - BAZAR

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Nové nejeté kolo. Komponenty z BIG.NINE 7000 byly přeskládány na nový rám 2024 BIG.NINE TR 8000 Cool Grey).
| Rám: | BIG.NINE CF3; MAT carbon; 29 WHS; 148x12 AST; BB92 BBR |
| Velikosti: | M |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Rock Shox SID SL Select; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 42mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT-MT800; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT-MT800; 160mm |
| Řetěz: | Shimano XT |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano XT; 32 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 740 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; -17 ASD |
| Hlavové složení: | FSA NO.55E |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | Reynolds TR 249; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 24 IWR; Centerlock; Shimano 12 Speed; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT CC |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM CC; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB; S-Flex |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano XT |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; fold; 3C |
| Plášť zadní: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; fold; 3C |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Horská kola |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| EAN: | 8592655052128 |
| Rok: | 2021 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | M |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
