
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
CAMU CAMU POWDER BIO
Doplněk stravy.
Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO.
Camu Camu jsou červenofialové bobule ze stromu Myrciaria dubia, který roste v Amazonii v blízkosti vody a přirozeně obsahuje mnoho živin, vitamínu C a fytonutrientů. Prášek z těchto bobulí má zřetelnou, ostře kyselou citronovou chuť s trochou exotického pozadí. Je ideální pro zintenzivnění jiné příchuti a jako přísada do smothiees. Lze ji užít i v exotických dresincích, omáčkách, dezertech, koláčích, zmrzlině, sorbetech a jogurtech.
Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO.
Camu Camu jsou červenofialové bobule ze stromu Myrciaria dubia, který roste v Amazonii v blízkosti vody a přirozeně obsahuje mnoho živin, vitamínu C a fytonutrientů. Prášek z těchto bobulí má zřetelnou, ostře kyselou citronovou chuť s trochou exotického pozadí. Je ideální pro zintenzivnění jiné příchuti a jako přísada do smothiees. Lze ji užít i v exotických dresincích, omáčkách, dezertech, koláčích, zmrzlině, sorbetech a jogurtech.
Balení: 100 g
Dávkování: 5 g (1 čajová lžička) denně smíchejte s 300 ml šťávy, mléka, ovocného nebo zeleninového koktejlu. Balení obsahuje 20 dávek.
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Sáček těsně uzavřete po každém použití.
Výživové údaje:
| Počet dávek v balení: 20 x 5 g | 100 g |
| Energetická hodnota | 1631 kJ / 390 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 60,1 g |
| z toho cukry | 6,7 g |
| Bílkoviny | 6,1 g |
| Sůl | 0,65 g |
| Další složky | na 100 g/ 5 g (RHP*) |
| Vitamín C | 4508 mg (5635 %)/ 225 mg (282 %) |
*% RHP - % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.
Složení: 100% Myrciaria dubia v prášku z Peru. BIO kvalita.
Složení: 100% Myrciaria dubia v prášku z Peru. BIO kvalita.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Foractiv |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.116 kg |
| EAN: | 5400706613170 |
| BIO: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
