Coconut Blossom Sugar BIO 300 g (Kokosový květový cukr)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
COCONUT BLOSSOM SUGAR BIO (Cukr z kosového květu)
Kokosový cukr se získává z nektaru z květů kokosových palem. Jde o aromatický, chuťově bohatý, lahodný, nerafinovaný hnědý cukr s hlubokou, sladkou chutí karamelového typu. Má nízký glykemický index (= 35, pro srovnání - bílý chléb = 75, vařená brambora = 78). Díky tomu jsou kalorie absorbovány mnohem pomaleji a nedochází tak k silným výkyvům v hladině cukru v krvi.
Kokosový cukr se získává z nektaru z květů kokosových palem. Jde o aromatický, chuťově bohatý, lahodný, nerafinovaný hnědý cukr s hlubokou, sladkou chutí karamelového typu. Má nízký glykemický index (= 35, pro srovnání - bílý chléb = 75, vařená brambora = 78). Díky tomu jsou kalorie absorbovány mnohem pomaleji a nedochází tak k silným výkyvům v hladině cukru v krvi.
Balení: 300 g
Použití: Ideální ke slazení a dochucování.
Použití: Ideální ke slazení a dochucování.
Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na chladném a suchém místě. Sáček těsně uzavřete po každém použití.
Výživové údaje:
| 100 g | |
| Energetická hodnota | 1604 kJ / 383 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 92,1 g |
| Z toho cukry | 87,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 2,6 g |
| Sůl* | 0,1 g |
*Sůl je obsažena v potravině výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.
Složení: 100% bio cukr z nektaru kokosového květu (Cocos nucifera) z Indonésie.
Složení: 100% bio cukr z nektaru kokosového květu (Cocos nucifera) z Indonésie.
Přírodní sladidlo.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Foractiv |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.316 kg |
| EAN: | 5400706614078 |
| BIO: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
