
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Testovací kolo, najeto 1.331km. Odřené kliky, přehazovačka, řídítka, vidlice, pošrábaný rám.
Jedná se o použité zboží, záruka na rám a komponenty 6 měsíců.
| Rám: | eONE-SIXTY LITE IV; MAT aluminium; 160 STR; 29x2.6" max. WHS; 148x12 AST; intube ; 750 Wh |
| Velikosti: | Mid |
| Tlumič: | Rock Shox Super Deluxe Select |
| Páčka sedlovky: | |
| Vidlice: | Rock Shox ZEB Select; Air; 170 STR; Tapered; 44mm fork offset; 29x2.8" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XT; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 220 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM600; 203 mm |
| Řetěz: | LG500 |
| Blatník: | |
| Kliky: | FSA 1x Steel Chainring; 36 ATC |
| Délka klik: | Shimano FC-E8150; 165mm |
| Středové složení: | included |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT RDM8130 LinkGlide 11 |
| Kazeta: | Shimano LG700; 10-50 ATC; 11 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT eTR; 780 WHB; 20 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTR II; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; Supernova mount |
| Délka předstace: | 40 mm all sizes |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck w/ Blocklock |
| Ložiško: | 2*10mm, 1*2.5mm |
| Náboj přední: | Shimano XT; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano XT; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Přední osa: | |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT TR II; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 28 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included); front 29"; rear 27.5" |
| Sedlo: | PROXIM W400 STN; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM TR II; 34.9 DSP; 0 SSB; all sizes 30-230 SPT |
| Řazení přední: | Shimano SL -MT500-IL |
| Řazení zadní: | Shimano XT M8130 11 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Duše: | 27.5*2.3/3.0(2.4/2.8) F.V 48L THIN(1MM) |
| Plášť přední: | Maxxis Assegai; 29x2.5 "; fold; TR EXO+ 3C MaxxGrip |
| Plášť zadní: | Maxxis DHR II; 27.5x2.6 "; fold; 3C EXO+ TR |
| Zvonek: | Alloy |
| Držák lahve: | |
| Nosič: | |
| Blatník: | EOF-204 |
| Stojánek: | |
| Přední světlo: | LEZYNE E-BIKE POWER STVZO E115, reverse MERIDA Custom Mount |
| Zadní světlo: | LEZYNE LED FEMTO USB REAR STVZO |
| Integrovaný zámek rámu: | |
| Motor: | Shimano EP801; 85Nm |
| Kryt motoru: | CR-010 + CR011 |
| Baterie: | Trendpower Internal Battery Gen 2; 750Wh |
| Držák baterie: | Trendpower Battery holder |
| Nabiječka baterie: | Trendpower EU Charger; 4A |
| Zámek baterie: | |
| Senzor rychlosti: | Shimano EW-SS301 |
| Tlačítka řazení | Shimano SW-EM800-L |
| Displej: | Shimano SC-EM800 |
| Elektrický kabel: | Shimano EW SD300; 1400mm + 2x 750mm |
| kryt baterie: | CR-009 |
| Nabijecí adaptér: | Trendpower Adapter Cable |
| Tlačítko napájení: | CAP-045, MERIDA Power Button |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrokola |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 36.55 kg |
| EAN: | 8592655050919 |
| Rok: | 2024 |
| Velikost: | Mid |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
