MERIDA BIG.NINE 15 Matt Dark Silver(Silver)
Rám:SPEED, Vidlice:Suntour (coil), Řazení:Shimano/Micro Shift 3x8

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Základní 29" hardtail postavený na hliníkovém rámu s geometrií inspirovanou komfortnějším jízdním stylem. Velká kola zaujmou svou vynikající schopností při překonávání překážek. Vidlice SR Suntour se 100 mm zdvihu přináší větší pohodlí a široký rozsah převodů Shimano 3×8 umožní snadno zdolávat i ty nejstrmější kopce.
| Rám: | BIG.NINE SPEED; MAT aluminium; 29" WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Vidlice: | Suntour XCT30; Coil; 100mm suspension travel |
| Brzdy přední: | Shimano ST-EF505; BR-MT200 brake caliper/Power DS100 |
| Brzdy zadní: | Shimano ST-EF505; BR-MT200 brake caliper/Power DS100 |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | Sunrace M84 |
| Kliky: | Shimano TY301; 42-34-24 teeth |
| Přesmykač: | Shimano FD-TY700 |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M310 |
| Kazeta: | Sunrace CSM558AU; 11-32 teeth; 8 speed; black |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 690mm width; 15mm rise |
| Představec: | MERIDA CC; MAT aluminium; 31.8mm diameter; 6?stem angle |
| Hlavové složení: | FSA NO.10 |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9mm width front hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9mm width rear hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA CC; 17mm inner width; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Sport comfort |
| Sedlovka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 30.9mm diameter; 15mm setback |
| Řazení přední: | Shimano ST-EF505/Micro Shift TS39-L |
| Řazení zadní: | Shimano ST-EF505/Micro Shift TS39-8R |
| Paprsky: | Steel UCP |
| Plášť přední: | MERIDA K1080; 29x2.2"; wire |
| Plášť zadní: | MERIDA K1080; 29x2.2"; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 15,5kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | BIG.NINE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Rám: | BIG.NINE SPEED; MAT aluminium; 29" WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Vidlice: | Suntour XCT30; Coil; 100mm suspension travel |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M310 |
| Kazeta: | Sunrace CSM558AU; 11-32 teeth; 8 speed; black |
| Kliky: | Shimano TY301; 42-34-24 teeth |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
